На станцію "Академік Вернадський" шукають сисадміна, кухаря та інших: як долучитися і отримувати зарплатню у 54 000

Читать на русском

У команду шукають зимівників та зимівниць

Читать на русском
Академік Вернадський
Стартував конкурс учасників на 29-ту Українську антарктичну експедицію

У команду шукають зимівників та зимівниць

Розпочався конкурс фахівців, які з весни 2024 року до весни 2025 року працюватимуть на станції "Академік Вернадський". Жодних обмежень за статтю, віком чи іншими ознаками немає. Головними критеріями під час відбору є освіта та досвід, а також здатність до роботи в умовах Антарктики.

Про це розповіли у Національному антарктичному науковому центрі. На найпівденніший форпост України шукають, зокрема, науковців за напрямами геології та геофізики, фізичних наук, науки про життя, команду життєзабезпечення, серед яких – лікар, кухар, сисадмін, системний механік, дизеліст-електрик. Заробітна плата становить 54 тисячі гривні на місяць через особливі умови. Також забезпечують житлом, харчуванням, екіпіруванням, медикаментами, засобами гігієни та доступом до інтернету. 

"Конкурс не має жодних обмежень за статтю, віком чи іншими ознаками. Головними критеріями під час відбору є освіта, фаховий рівень та досвід кандидата чи кандидатки, а також здатність до роботи в умовах Антарктики та закритого колективу", - розповіли в Національному антарктичному науковому центрі.

Для участі у конкурсі необхідно до 15 серпня надіслати до НАНЦ заяву та документи, що підтверджують освіту та фаховий рівень. Зразок заяви, докладний перелік документів, а також подальші етапи конкурсу можна переглянути в офіційному оголошенні. Там же зазначені як загальні вимоги до учасників команди, так і специфічні – до кожного науковця чи фахівця. В умовах воєнного стану співбесіди з кандидатами (це другий етап конкурсу) можуть відбуватися онлайн. 

Особливі вимоги для роботи на станції "Академік Вернадський"
Особливі вимоги для роботи на станції "Академік Вернадський"

Про станцію Академік Вернадський

Академік Вернадський - це єдина українська антарктична станція. Вона розташована на мисі Марина, працює постійно і є метеорологічною та геофізичною обсерваторією. Її головним призначенням є проведення наукових досліджень в Антарктиці. Її заснували в 1947 році як британська станція "Фарадей", у 1954 році перенесли на острів Галіндез. У лютому 1996 року Британія передала станцію Україні та перейменована на честь видатного українського вченого, академіка Володимира Вернадського. Перша українська антарктична експедиція під час передачі станції сплатила за неї символічну ціну в один фунт стерлінгів.

Раніше ми писали, що біля станції "Академік Вернадський" народилися 1 300 пінгвінят. Крім того, пінгвінята зі станції "Академік Вернадський" вже пішли в "дитсадок".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.