Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Кількість пінгвінят ще збільшиться
Біля української станції «Академік Вернадський» в Антарктиді народилися уже близько 1300 пінгвінят. Це – справжній бебі-бум субантарктичних пінгвінів. А дорослих птахів тут уже близько 3 тисяч.
Про це розповіли в Національному антарктичному науковому центрі. Вчені говорять, що кількість дітлахів збільшиться, бо є гнізда, де батьки ще висиджують яйця.
"За останні 15 років популяція субантарктичних пінгвінів на нашому острові Галіндез суттєво зросла. Якщо 2007-го тут лише почали з'являтися перші гнізда, то рекордного 2020-го їх було 1800! Через брак місця на берегах острова пінгвінам навіть довелося заснувати нову, третю субколонію в центральній частині. Зараз на Галіндезі трохи понад 1600 гнізд", – кажуть науковці.
"Тримайте ще одне неймовірне відео появи на світ пінгвінятка від нашої біологині Марти Дзиндри. Поки його сестричка чи братик ще чекає в яйці, це сміливе пташенятко вже вирвалося на волю", – йдеться в повідомленні наукового центру.
Це — єдина українська антарктична станція. Розташована на мисі Марина острова Галіндез за 7 км від західного узбережжя Антарктичного півострова. Вона працює постійно і є метеорологічною та географічною обсерваторією. Головне призначення станції — проведення наукових досліджень в Антарктиді. Для виконання цієї задачі підпорядкували всю життєдіяльність станції та Національного антарктичного наукового центру.
Заснована в 1947 році як британська станція «Фарадей», у 1954 її перенесли на острів Галіндез. У лютому 1996 року Британія передала її Україні, станцію тоді перейменували на честь видатного українського вченого, академіка Володимира Вернадського, першого президента НАН України. Під час передачі Україна сплатила за неї символічну ціну в один фунт стерлінгів.
Субантарктичні пінгвіни – це найпоширеніший вид пінгвінів на острові Галіндез. Спостереження за циклом життя та динамікою пінгвінів – один з важливих етапів роботи українських біологів. Отримана інформація дозволяє зрозуміти, як зміна клімату впливає на антарктичних тварин і як вони на це реагують.
Нагадаємо, вчені розповіли, чому збільшилась популяція пінгвінів біля станції «Академік Вернадський».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.