Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Частину коштів від цінної знахідки скерують у держбюджет, ще частину - у спецфонд Міноборони
На одному зі складів Міністерства оборони знайшли цінну знахідку - стоматологічне золото. Цей "скарб" придбали для лікування зубів військовим ЗСУ ще у 2013 році й він зберігався у складському приміщенні до моменту ракетної атаки російського ворога, у ході якої в березні 2022 року у приміщення влучило сім ракет.
Про стоматологічне золото на складах Міноборони розповів у коментарі Forbes Олег Коваль, начальник Управління відчуження та утилізації надлишкового військового майна. Він зазначив, що йдеться про 1400 грамів цінного металу.
За словами Коваля, на складі зберігались залишки стоматологічного золота, яке не використали з моменту закупівлі. Після атаки ворога приміщення, де зберігався золотий ресурс, вціліло й тепер Міноборони веде переговори з Нацбанком про можливість викупити цей "скарб". Попередньо вартість золота оцінити у 3,5 млн грн. Коваль розповів, що золото можна переплавити й збільшити золото-валютні запаси України.
За словами Коваля, якщо угода відбудеться - близько 20% виторгу перейде у спецфонди Міноборони. 80% грошей скерують до державного бюджету.
Напочатку листопада Міноборони оголосило про проведення спрощеної закупівлі продуктів для української армії на платформі Prozorro. Втім, дві компанії намагалися перешкодити цьому процесу.
Як з'ясувалося, одна з компаній, яка змагалася за лот, з 2016 року не здійснювала господарську діяльність, а її банківські рахунки були закриті. Крім того, компанія подала до суду та заблокувала процес визначення переможців.
У Міноборони згодом повідомили, що будуть жорстко реагувати на подібні спроби атак на публічні закупівлі для потреб ЗСУ. Відомство готує заяви до поліції за усіма випадками, аби зупинити зловживання та своєчасно провести закупівлі в інтересах держави.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.