Дрони атакували порт у Темрюку та НПЗ у Сизрані: наслідки удару по РФ

В районі морського порту та нафтопереробного заводу виникли пожежі. Спалахнули зокрема резервуари з паливом

атака на рф
У РФ виникли пожежі після нальоту дронів

Невідомі дрони в ніч на п'ятницю, 5 грудня, атакували Росію. Під ударами опинився порт Темрюка у Краснодарському краю. Також прилетіло й по Сизранському НПЗ.

Про атаку пишуть російські пабліки. Безпілотники атакували Темрюк Краснодарського Краю РФ ще близько опівночі.

Зокрема, під удар потрапив морський порт, унаслідок чого в районі об'єкта виникла пожежа. За словами підписників телеграм-каналу ASTRA, після атаки загорілися резервуари з паливом. Згодом місцева влада підтвердила атаку дронів, пожежу, а також заявила про пошкодження портової інфраструктури.

"Через атаку БПЛА... пошкоджено елементи портової інфраструктури в Темрюку. Сталося загоряння. За даними ГУ МНС Росії по Краснодарському краю, для гасіння пожежі залучено 32 фахівці та 8 одиниць техніки. На місці працюють спеціальні та екстрені служби. За попередньою інформацією постраждалих немає, персонал евакуйовано", - йдеться в повідомленні Оперштабу Краснодарського Краю.

Пізніше пабліки почали писати ще й про атаку на Сизранський НПЗ у Самарській області РФ. У районі об'єкта виникла пожежа.

Telegram oembed: https://t.me/informator_live/5232

Також цієї ночі дрон влучив у багатоповерхівку в Грозному, столиці російської Чечні. Йдеться про бізнес-центр "Грозний-Сіті", в якому розташований офіс Ради Безпеки Чечні.

Наслідки атаки у Грозному
Наслідки атаки у Грозному

Атаки дронів на Росію

Вночі 4 грудня дрони вдарили по найбільшому хімічному підприємству на півдні Росії, у Ставропольському краю. На заводі працюють єдині у РФ установки з виробництва метилацетату та високочистої оцтової кислоти.

Вночі 2 грудня через наліт дронів вибухи лунали в Краснодарському краю, поблизу Ільського НПЗ та одного з портів в Туапсе. А в Орловській області є влучання в нафтобазу.

29 листопада на території Афіпського нафтопереробного заводу в Краснодарському краї РФ після атаки дронів спалахнула масштабна пожежа. Місцеві мешканці повідомляли, що на місці горять промислові установки. Потужність цього НПЗ 6,25 млн тонн нафти на рік. Завод спеціалізується на виробництві бензину й дизельного пального, а також забезпечує паливом військові підрозділи РФ.

27 листопада безпілотники вдарили по Новокуйбишевському НПЗ у Самарській області. Над об’єктом фіксували спалахи, подробиці та наслідки поки не розголошуються.

Читайте нас у Facebook

Image
Оперативні новини: Україна, світ, війна. Підпишись 👇

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити