«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Відповідно до нових стандартів, обов'язковому лікуванню в умовах стаціонару підлягають пацієнти з груп ризику
Міністерство охорони здоров'я України оновило стандарти госпіталізації хворих з COVID-19.
Про це повідомили прес-служби Міністерства охорони здоров'я, передає Інформатор .
Обов'язковому лікуванню в умовах стаціонару підлягають пацієнти з групи ризику.
До груп ризику належать пацієнти з:
Нагадаємо, в Україні підтвердили 3497 нових випадків COVID-19. За добу з коронавірусом госпіталізували найбільшу кількість людей.
Крім того, лише в двох областях показник захворюваності на COVID-19 не перевищено.