"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Якщо дописи містять фото та відеоматеріали, то це перешкоджання діяльності ЗСУ
В Україні у 2024 році продовжується мобілізація військовозобов'язаних громадян, віком від 18 до 60 років. Багато Telegram-каналів практикують розміщення дописів, у яких зазначають конкретні локації у своїх містах, де відбувається роздача повісток.
Адвокат Роман Ухов пояснив для "Суспільного", чи є такі дії адміністраторів Telegram-каналів порушенням законодавства України. Також він додав, що жодного закону, яким би обмежувалось ведення сторінок у соцмережах, не існує.
За словами адвоката, ведення сторінок у Facebook, Instagram, Telegram не заборонено. Інша справа, коли на цих сторінках з'являються дописи, які містять інформацію, заборонену до розповсюдження. Зокрема, йдеться конкретно про ті дописи, що супроводжуються інформацією про роздачу повісток військовозобов'язаним, я це було, приміром, у Дніпрі. Якщо допис супроводжується фото та відеоматеріалами з роздачею повісток, то це - перешкоджання діяльності ЗСУ.
"Якщо ви точно вказуєте, що в якомусь районі Дніпра здійснюється вручення повісток, якщо є це супроводжується певними відеофайлами супроводжується, фотографіями з конкретизацією місця, то такі дії правоохоронцями розцінюються як перешкоджання діям Збройних сил України", - пояснює адвокат.
Ухов наголошує, що такого роду заборонені дописи розцінюються, як злочин проти держави України. Відтак, покарання передбачені суворі: від 5 по 8 років позбавлення волі. Утім слід розрізняти дописи, які містять загальну інформацію про мобілізацію - за них не наступає кримінальна відповідальність. Також адвокат нагадав, що, адміністраторам київських Telegram-каналів суд виніс умовні терміни за розповсюдження забороненої інформації, а от для підписників таких сторінок у соцмережах не наступає жодної відповідальності.
Українське законодавство не регулює місце вручення повістки. Тому повістки можуть вручати у парках, на роботі, на вулиці, на пляжі, у магазині, на блокпосту, у ТРЦ тощо. Повістку вручають уповноважені на це працівники ТЦК та СП.
Вимоги щодо оформлення повістки мають відповідати актуальному військовому обліку. Вони є чіткими і відомими. У повістці має бути зазначено ряд даних. Йдеться про таке:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber