"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
За рік до «Дія.City» приєдналися понад 400 компаній
За рік через «Дія.City» IT-компанії сплатили податків на 4 млрд грн. Рейтинг найбільших платників податків очолює стримінг Megogo. За ним йдуть ізраїльський розробник ігор Plarium і банк Monobank. Про це пише Forbes Ukraine.
Так, спеціальний податковий режим для айтівців через «Дія.City» запустили за кілька тижнів до великої війни, у лютому 2022 року. За рік сюди приєдналися понад 400 компаній, на які працюють 35 тисяч спеціалістів.
«Це співставно з сумарним штатом трьох найбільших IT-роботодавців України – EPAM, SoftServe та GlobalLogic. Проте очолює топ найбільших платників податків за податковою системою «Дія.City» стримінг Megogo із 700 людей команди. Поруч ще дві продуктові компанії – ізраїльський розробник ігор Plarium і необанк monobank», – йдеться в повідомленні.
Як зазначає видання, великий сервісний бізнес – основа українського IT – до «Дія.City» не поспішає. У списку резидентів є оцінений у 1,4 млрд доларів SoftServe із 9450 співробітників в Україні та найбільший IT-роботодавець EPAM. Чому вони не в топі за податками, пояснює юрист компанії Juscutum Дмитро Палющенко. За його словами, кількість працівників – не показник, потрібно також враховувати те, продуктова чи сервісна компанія. Крім зарплатних відрахувань до бюджету, є ще й корпоративні – їхні обсяги залежаться від маржинальності бізнесу.
Український IT-бізнес у 2022 році поповнив держбюджет на 32,2 млрд грн податків, про це свідчать дані IT Ukraine Association. Вклад резидентів «Дія.City» – всього лише 4,1 млрд, за даними Мінцифри.
Резиденти «Дія.City» сплачують за працівників 5% ПДФО, ЄСВ 22% від мінімальної зарплати та 1,5% військового збору. Для фахівця з зарплатою 2000 доларів на місяць різниця відчутна – 6243 грн податків проти 30 500 грн на загальному оподаткуванні. Ще один бонус «Дія.City» – 9% податку на виведений капітал замість 18% податку на прибуток. Така можливість доступна з березня 2022 року. 198 компаній перейшли на цей податок.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.