"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
У 2022 році вітчизняна ІТ-індустрія забезпечила $7,34 млрд валютних надходжень до бюджету - деталі - Інформатор-Україна
З лютого 2022 року в Україні працює спеціальний правовий режим Дія.City, розроблений для розвитку IT-галузі. За більш ніж рік роботи до нього доєдналася 451 компанія, сплативши за цей час близько $100 млн податків.
“Дія.City сьогодні – це 451 резидент. Майже кожна п’ята IT-компанія України створюється та розвивається тут. Від стартапів до технологічних гігантів, від аутсорсерів до high tech. Найкраща податкова система Європи, що працює як на компанії, так і на державу. Минулого року резиденти сплатили близько $100 млн податків”, – повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в своєму Telegram-каналі.
Найбільше податків, за його словами, сплатила компанія Megogo, яка отримала за це окрему відзнаку від Мінцифри. Про яку саме суму йдеться, міністр не повідомив. Megogo подали заявку на вступ до спеціального податкового режиму у лютому 2022 року.
“Зараз фокусуємо зусилля на створенні максимально вигідних умов для розвитку та масштабування military-tech компаній. І вони активно стають резидентами простору”, – зазначив Михайло Федоров.
За результатами 2022 року ІТ-індустрія забезпечила валютні надходження до української економіки на суму $7,34 млрд. Обсяг експорту збільшився на 400 млн дол. порівняно з 2021 роком.
Сервіс електронних послуг розробили в Міністерстві цифрової трансформації ще в 2019 році, а запустили в 2020 році. Її призначення - отримувати державні послуги онлайн та зберігати документи у смартфоні і передавати їх за необхідністю. Згодом у "Дії" додали функцію реєстрації новонародженого, водійських прав, бізнесу і ФОП, подання заявки на реєстрацію шлюбу і отримання матеріальної допомоги.
Раніше ми писали про те, що українці закордоном мають ставати на військовий облік у дипустановах. Також читайте про те, що в Україні оновили правила отримання водійських посвідчень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.