Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
У 18-річної дівчини діагностували остеосаркому 2B стадії
Щоб врятувати життя 18-річній дівчині, у якої діагностували рак кісток, лікарі у Львові провели унікальну операцію – ротаційну пластику. Вони видалили хворій середню частину ноги й повернули її на 180 градусів. Це зробили аби зберегти функціональність кінцівки.
Про унікальну операцію повідомила пресслужба Дитячої Лікарні Святого Миколая. Зазначається, що Юля з Івано-Франківська пройшла шість сеансів хімієтерапії, але вони не допомогли. Хвороба прогресувала і могла вбити юну дівчину. Тому лікарі наважились на складне втручання.
"Про свій небезпечний діагноз – рак кісток – Юля з Івано-Франківська дізналась за день до свого 18-річчя. Вона вдарилась ногою, звернулася до лікарів і після ретельного обстеження почула діагноз: остеосаркома 2B стадії", – йдеться у повідомленні.
Саркома вразила стегнову кістку й колінний суглоб дівчини, тож ампутація ноги була неминуча. Та ще й на високому рівні. Щоб зберегти кінцівку максимально функціональною, свої зусилля об’єднали лікарі трьох міст: Івано-Франківська, Львова та Києва.
"Після декількох консиліумів лікарі вирішили провести рідкісну для України операцію – ротаційну пластику. Готувалися до втручання спеціалісти одразу чотирьох лікарень: Київської міської дитячої клінічної лікарні N2, Київського міського центру пластичної мікрохірургії, Івано-Франківська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня та Дитячої Лікарні Святого Миколая Перше медичне об'єднання Львова", – зазначили у лікарні.
Багатогодинна операція пройшла успішно й дівчина вже повернулася до Івано-Франківська. Наразі вона проходить черговий курс хімієтерапії, та чекає коли трохи набереться сил та загоїться нога, щоб почати реабілітацію. Потім її чекає протезування.
В Україні таку операцію майже не проводять. Вона передбачає зрощення частин кінцівки з різним діаметром кістки. При цьому нижню частину ноги разом зі стопою повертають на 180 градусів й пришивають до стегнової. Це дає змогу згодом стопу використовувати замість коліна й встановлювати функціональний протез.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.