Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
На першому місці - опозиційна "Прогресивна Словаччина", а SMER - на другому
На виборах в Європарламент у Словаччині лідирує опозиційна партія "Прогресивна Словаччина". Провладна SMER чинного прем'єр-міністра Роберта Фіцо посідає лише друге місце. Втім, офіційних результатів поки що немає.
Журналісти посилаються на дані від інсайдерів з політичних сил Словаччини. Про це пише видання Aktuality.
Отже, за неофіційними даними, 27,8% голосів отримала "Прогресивна Словаччина". Партія влади SMER Роберта Фіцо – 24,8%.
Третє місце з результатом у 12,5% має праворадикальна Республіканська партія. Її очолює Мілан Угрік, який дуже вороже ставиться до України.
На четвертому місці - партія "Голос", яка заснована президентом країни Пітером Пеллегріні. Вона має 7,18%. П’яте місце - Християнсько-демократичний рух з результатом в 7,15%.
"Таким чином, наразі депутати п’яти політичних партій Словаччини проходять до Європейського парламенту. Словаки обирали 15 євродепутатів на п'ятирічний термін. У складі Європарламенту загалом буде 720 євродепутатів. Ймовірно, "Прогресивна Словаччина" отримає 6 із 15 місць, а SMER – 5", - йдеться в матеріалі.
Зазначимо, що голова словацького уряду вже потихеньку одужує. Зокрема, його стан дозволив йому фізично прийти та проголосувати на виборах до ЄП. Щоправда, зробив він це в лікарні, де перебуває й досі.
Водночас навіть тут Фіцо встиг зробити чергову заяву, критичну до України та ЄС. Зокрема, він виступив проти дозволу західних партнерів бити їхньою зброєю по території РФ. Політик називає це ескалацією з боку Заходу.
"Я проголосував у лікарні, бо ці вибори теж важливі. Голосувати треба за євродепутатів, які підтримають мирні ініціативи, а не продовження війни. Як прем'єр-міністр Словаччини, я не буду втягувати Словаччину в подібні військові авантюри і в рамках наших невеликих словацьких можливостей, я зроблю все, щоб мир став пріоритетом над війною", - сказав Фіцо.
Раніше ми писали, що словацький лідер ще довго лікуватиметься від наслідків поранення. Втім, його життю після замаху вже нічого не загрожує.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.