Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Двоє лідерів зберігають гарні стосунки та довіру один до одного, однак у них є розбіжності щодо важливих питань, пише Politico
Під час нещодавньої розмови президент Франції Емманюель Макрон запропонував американському колезі Джо Байдену направити контингент західних військових в Україну. За словами французького лідера, вони могли б навчати українських бійців у зоні бойових дій. Водночас президент США цю ідею не підтримав.
Між лідерами двох держав є розбіжності щодо кількох важливих питань. Тим не менш вони зберігають хороші відносини та довіру один до одного. Про це йдеться у матеріалі Politico.
"За словами двох людей, знайомих з розмовою, американський президент висловив стурбованість потенційними наслідками відправки військ з будь-якої країни НАТО туди, де вони можуть опинитися на лінії вогню та призвести до ескалації конфлікту. Дзвінок завершився без вирішення. І для Байдена і Макрона це було нормально", - йдеться у матеріалі.
Журналісти відзначають, що Байден і Макрон не збігаються в кількох важливих питаннях. Зокрема французький президент активно виступає за європейську автономність від США у питаннях забезпечення та визначення. У свою чергу Білий дім вважає Макрона чимось на кшталт "Джокера", який діє непередбачувано. Відомо, що Макрон закликав до варіантів політики в Україні, які змушують адміністрацію Байдена нервувати, вказує видання.
"Але, незважаючи на їхні істотні та культурні відмінності - і незважаючи на 35-річну різницю у віці - двоє чоловіків дивовижно почали довіряти один одному", - йдеться у публікації.
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський 27 травня, заявив, що підписав відповідні документи, якими надав право французьким інструкторам відвідувати навчальні центри підготовки ЗСУ в Україні. Він також сказав, що "радо вітає ініціативу Франції направити інструкторів для підготовки українських військовослужбовців".
У свою чергу ЗМІ повідомляли, що Франція незабаром може відправити в Україну своїх військових інструкторів, попри занепокоєння деяких союзників та критику з боку Росії. Йдеться про кілька сотень військових. Про своє рішення Париж може оголосити вже наступного тижня під час візиту українського президента 6-7 червня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.