"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Криптоаферисти так вже вкрали близько двох млн доларів в криптовалюті
У світі шахраї навчилися використовувати додатки для романтичних знайомств для крадіжки криптовалюти і особистих даних користувачів. Про такі результати дослідження повідомила британська компанія Sophos.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на psm7.com.
Такі дії криптоаферистів експерти в області кібербезпеки винесли в окремий ряд і дали цьому явищу кодове ім'я - CryptoRom.
Жертви втратили від 25 до 87 тисяч доларів, повіривши шахраям, які спілкувалися з ними через додатки для знайомств. На одному з біткоїн-гаманців, контрольованих зловмисниками, міститься майже 1,8 млн доларів в криптовалюті.
Скамери (те саме, що і аферисти - прим. ред.) вийшли за межі Азії в США, проникли до Великобританії, Франції та Угорщини.
Аферисти CryptoRom застосовують програмне забезпечення Apple Enterprise Signature, що використовується для розробки додатків. Так вони отримують контроль над iPhone жертви.
Деякі зловмисники, наприклад, намагаються видати себе за знаменитостей в Tinder, Bumble, Grindr і Facebook Dating.
Знайшовши підхід до жертви, вони пропонують перенести спілкування в інший месенджер, наприклад, у WhatsApp.
Пізніше просять завантажити додаток для криптовалютної торгівлі.
Хакери завойовують довіру жертви, дозволяючи їй спочатку вивести фіктивний прибуток. Останній крок шахрайства — не дати жертві отримати доступ до своїх коштів.
Раніше Інформатор повідомляв, що шахраї під виглядом листів від "Нова Пошта" розсилають вірус Agent Tesla.
Також ми писали, що хакери зламують паролі українців через "Нову пошту": як не попастися.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.