“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Президент наголосив, що не можна забувати про злочини нацистів
Щороку у світі 27 січня відзначають Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Президент України Володимир Зеленський також вшанував пам’ять загиблих євреїв. За його словами, правду про геноцид мають знати всі покоління.
Про це глава держави написав у соцмережах. Він наголосив, що про цей злочин нацистів не можна забувати.
“Сьогодні світ вшановує пам’ять мільйонів жертв Голокосту. Злочину нацистів, якому ніколи не буде забуття. Рукотворної катастрофи, яка забрала життя мільйонів невинних людей. Шість мільйонів євреїв були вбиті… Кожне нове покоління має знати правду про Голокост”, – зауважив президент.
За його словами, людське життя має залишатися найвищою цінністю для всіх народів світу. Водночас важливо пам’ятати і про тих, хто не знав, що зло програє, але “беріг добро у душі і рятував життя інших”. Втім, світ не знає всіх історій порятунку.
“Багато імен Праведників та рятівників залишилися невідомими. Але кожне ім’я, яке відоме, має бути збережене навіки. Щоб людство завжди пам'ятало, що навіть у найтемніших обставинах варто вірити й допомагати світлу перемогти”, – додав Зеленський.
Міжнародна спільнота щорічно 27 січня січня вшановує пам’ять жертв Голокосту. Саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили один із найбільших нацистських таборів смерті – Аушвіц-Біркенау. Жертвами нацистів під час Другої світової війни стали шість мільйонів євреїв. Близько 1,5 мільйона з них були з території сучасної України.
В Україні є кілька пам’ятних місць про Голокост. Одне з них – Бабин Яр у Києві. Саме там нацисти влаштовували масові розстріли, після чого спалювали тіла. Ще одне – Дрогобицький Яр у Харкові, де поховано, за різними оцінками, від 14 до 20 тисяч жертв нацизму.
Ці місця стали об’єктами нападу російських окупантів у 2022 році. У столиці в урочище влучили ракети. А у Харкові ворожі снаряди поцілили у центральний монумент меморіалу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут