Кожен п'ятий: NYT розкрила масштабні втрати російських в'язнів на війні в Україні

Читать на русском

В Україні російських в'язнів використовують переважно як гарматне м'ясо

Читать на русском
В'язні рф
В'язням у тюрмах створили сильні стимули ризикувати життям, щоб отримати свободу

В Україні російських в'язнів використовують переважно як гарматне м'ясо

Росія навіть після смерті Євгена Пригожина продовжує вербувати в'язнів. На фронті в Україні зеків використовують в основному як гарматне м'ясо. Кожен п'ятий з них вже загинув.

Про це йдеться у розслідуванні The New York Times. Зазначається, що у розформованій ПВК "Вагнер" раніше заявляли, що тільки в їхніх лавах служило близько 50 тисяч ув'язнених, і що кожен п'ятий з них помер.

"В Україні цих колишніх в'язнів використовували переважно як гарматне м'ясо. Але вони зміцнили ряди російських військ та допомогли президенту путіну відкласти новий етап мобілізації, що було б важким заходом всередині країни", - пише видання.

Крім того, за словами тих, хто вижив, більшість з них отримали серйозні травми, у тому числі й психологічні. До збільшення втрат, зокрема, призводила некомпетентність й корупція серед вищих військових чиновників рф.

Дані, які отримала газета NYT, показують, що середній вік російських призовників становить 33 роки. І вони жили в основному в невеликих містах чи селах.

"Найпоширенішим їхнім злочином був продаж наркотиків. В середньому їм залишалося ще п'ять років ув'язнення в жорстоких тюремних умовах, що давало їм стимул вступити на військову службу", - йдеться в публікації.

Зазначається, що в'язням створили сильні стимули ризикувати життям, щоб отримати свободу. Йдеться про тривалі терміни тюремного ув'язнення й нелюдські умови в російських в'язницях.

Втрати росії на війні в Україні

Станом на 5 грудня військові втрати рф склали 333 840 окупантів. За даними Генштабу, тільки за минулу добу ЗСУ ліквідували 1030 загарбників.

Також наші військові знищили багато техніки. Зокрема, 26 артсистем, 7 танків, 15 бронемашин, три системи ППО та 7 одиниць спецтехніки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.