"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Йдеться про справу на 100 мільйонів збитків
Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) взялося за "Енергоатом". Колишнього директора "БК КБР" Дмитра Нестерука підозрюють у тому, що він завдав збитків "Енергоатому" на суму 100 мільйонів гривень. Йдеться про будівництво централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива.
Про це повідомляє пресслужба НАБУ. Зазначається, що фігурантові вже виписана повістка про виклик на допит.
На офіційному сайті НАБУ зазначається, що Нестеруку Дмитру Олеговичу необхідно прибути в НАБУ в середу, 29 листопада. Його підозрюють у кримінальному провадженні.
Окремо його викликали до НАБУ на 30 листопада для отримання зразків експертизи. А на 1 грудня він має прийти для вручення повідомлення.
Раніше про підозру посадовцям "Енергоатому" оголосила САП. Їх підозрюють в організації схеми, за якою було вкрадено 100 мільйонів гривень при будівництві сховища відпрацьованого ядерного палива. Суд наразі обирає запобіжний захід усім фігурантам.
Нагадаємо, що в даному випадку мова йде про розкрадання коштів, які були виділені на будівництво сховища ядерного палива. "Інформатор" вже писав про цю справу.
За інформацією слідства, наприкінці 2020 року між кількома компаніями в обхід відкритих торгів укладено договір на завершення будівництва централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива. Фігуранти хотіли заволодіти коштами "Енергоатому", через що збільшили ціну договору втричі: з 421 мільйони гривень до майже 1,5 мільярди.
"Це обладнання компанія-підрядник закупила за ринковою вартістю, а потім у 2021 році реалізувала ДП НАЕК "Енергоатом" набагато дорожче. У результаті цих дій ДП НАЕК "Енергоатом" переплатило майже 100 мільйонів гривень", - йдеться в повідомленні слідчих.