"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
За словами експерта, борг Енергоатому наростає і може зачинити галузь в цілому
"Енергоатом" виробляє близько 70% електроенергії, яку споживає Україна. Тому компанія має великий вплив на всю сферу енергетики. Відповідно її борги можуть призвести до банкрутства інших енергетичних підприємств.
Колишній міністр енергетики, голова Всеукраїнської енергетичної асамблеї Іван Плачков виданню NV відповів на питання, чи призведуть борги на енергоринку, а в особливості "Енергоатому", до банкрутства інших енергетичних підприємств. За його словами, такого допускати не можна.
"Це може бути такий каскад, якого допускати не можна", - сказав Плачков.
Він також додав, що "Енергоатом" виробляє близько 70% електроенергії. Тому компанія має великий вплив на всю сферу енергетики.
"Враховуючи ці борги, фінансовий стан і якщо будуть якісь економічні проблеми - це не будуть потрібні ракетні удари. Він (борг, - ред.) наростає-наростає і може зачинити галузь в цілому", - додав Плачков.
Станом на 21 вересня "Енергоатом" сплатив ДП "Гарантований покупець" 9,1 мільярда гривень, що становить 100% авансових платежів прогнозної вартості послуги ПСО за вересень 2023 року. Компанія також погасила частину заборгованості, яка накопичилась у попередніх періодах, сплативши ще майже 2,1 мільярда гривень.
"Енергоатом" надалі планує забезпечувати електроенергією побутових споживачів. Проте повне погашення заборгованості попередніх періодів за послугу ПСО компанії в розмірі 20,5 мільярдів гривень, яка накопичилась у 2022 році через незбалансованість ПСО, окупацію та відключення Запорізької АЕС, можливе лише шляхом компенсації, що має надаватись виробнику відповідно до законодавства. Компанія звернулась до Уряду з проханням передбачити у проєкті закону України "Про державний бюджет України на 2024 рік" видатки на сплату компенсації витрат "Енергоатому" на послугу ПСО.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.