"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Серед підозрюваних учасників схеми - генеральний директор відокремленого підрозділу ДП НАЕК Енергоатом
У середу, 25 жовтня, Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про оголошення підозри для п'ятьох працівників Енергоатому. Їх підозрюють в організації схеми, за якою вони поклали до своїх кишень 100 мільйонів гривень при будівництві сховища відпрацьованого ядерного палива. Суд наразі обирає затриманим запобіжний захід.
Про затримання працівників ДП НАЕК Енергоатом повідомляє пресслужба САП у Telegram-каналі. Махінації стосуються 2020 року. ПОсадовці наживались на збільшенні ціни при укладенні договору.
"У грудні 2020 року між ВП Атомпроектінжиніринг, яке входить у структуру ДП НАЕК Енергоатом, та заздалегідь визначеною приватною компанією в обхід відкритих торгів укладено договір на завершення будівництва Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива. З метою заволодіння коштами ДП НАЕК Енергоатом додатковими угодами ціну договору підозрювані збільшили втричі – з 421 млн грн до 1,497 млрд грн, зокрема додавши до його умов постачання обладнання системи радіаційного контролю", - йдеться у повідомленні.
Прокурори пояснюють, що це обладнання компанія-підрядник закупила за ринковою вартістю. А потім, у 2021 році, реалізувала ДП НАЕК Енергоатом набагато дорожче. У результаті виникла різниця у 100 мільйонів гривень.
Серед підозрюваних учасників схеми - генеральний директор відокремленого підрозділу ДП НАЕК Енергоатом. Також підозрюють начальника кошторисно-договірного відділу, керівника приватної компанії, його заступника та працівника юридичного відділу.
Наприкінці літа багато експертів висловлювались про те, що борги ДП "Енергоатом", який виробляє найбільше електроенергії в Україні, ставлять під серйозний ризик осінньо-зимовий сезон 2023-24 років. Зокрема, про велику заборгованість заявило "Укренерго". Водночас в "Енергоатомі" звинувачення заперечили. Керівники компанії заявили, що здійснили всі необхідні проплати.
Також у серпні у підприємства виник скандал із народним депутатом Ярославом Залізняком.Той опублікував тендер, за яким Енергоатом купує 3 201 пару шкіряних черевиків за 3 млн грн для співробітників Запорізької АЕС. Це дорожче, ніж вроздріб, до того ж станція, як відомо, перебуває в окупації. В Енергоатомі пояснили, що черевики коштують дорожче, бо вони мають особливі якості. І частину куплених черевиків відправлять на окуповану станцію, а частину збережуть на спецскладі до звільнення Енергодару. А нардепа звинуватили у наклепі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.