Головна
Україна
11:03, 28 Липня
Информатор UA

Интро

Кордон з білоруссю довелося швидко обладнати чималою кількістю додаткових споруд та технологій.  Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, – передає Інформатор. Тимошенко зазначив, що до війни у 2022-му році планувалося запровадити спеціальний проєкт щодо кордонів. Мова йде про побудову не тільки фортифікаційних споруд, але й засобів стеження, що дозволять значно ефективніе контролювати весь кордон. Вторгнення рф, у тому числі й з боку білорусі, змусило ці плани значно прискорити. У Волинській області облаштування позицій додатковими засобами захисту вже провели. Наші військові підготували дійсно вражаючі загородження та спостереження, що допоможуть у випадку небезпеки швидко помітити та знищити ворога. Наразі на цій ділянці кордону застосовуються і тепловізійні камери, що не залишать нікого непоміченим. Спостереження за всім цим можна вести онлайн.  Також на кордоні працюють пункти пропуску. Цікаво, що часто сюди приїжджають маріупольці, яких рашисти «евакуювали» до московії. Єдиний вихід для них, аби потрапити до України – це їхати через білорусь.  Кордон готовий протистояти ворогу не тільки на Волонщині, але й на Сумщині, Чернігівщині, Київщині, Житомирщині та Рівненщині. Проте, сучасні системи стеження є не у всіх, поки що.  Нагадаємо, що українці в Польщі можуть отримати офіційну цифрову посвідку на проживання. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Кордон між білоруссю та Україною укріплено: наші захисники в режимі онлайн слідкують за ситуацією

Читать на русском

Наші воїни готові протистояти загрозі з цього напрямку

Читать на русском
Кордон між білоруссю та Україною укріплено: наші захисники в режимі онлайн слідкують за ситуацією

Наші воїни готові протистояти загрозі з цього напрямку

Кордон з білоруссю довелося швидко обладнати чималою кількістю додаткових споруд та технологій. 

Про це повідомив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, – передає Інформатор.

Тимошенко зазначив, що до війни у 2022-му році планувалося запровадити спеціальний проєкт щодо кордонів. Мова йде про побудову не тільки фортифікаційних споруд, але й засобів стеження, що дозволять значно ефективніе контролювати весь кордон. Вторгнення рф, у тому числі й з боку білорусі, змусило ці плани значно прискорити.

У Волинській області облаштування позицій додатковими засобами захисту вже провели. Наші військові підготували дійсно вражаючі загородження та спостереження, що допоможуть у випадку небезпеки швидко помітити та знищити ворога. Наразі на цій ділянці кордону застосовуються і тепловізійні камери, що не залишать нікого непоміченим. Спостереження за всім цим можна вести онлайн. 

Також на кордоні працюють пункти пропуску. Цікаво, що часто сюди приїжджають маріупольці, яких рашисти «евакуювали» до московії. Єдиний вихід для них, аби потрапити до України – це їхати через білорусь. 

Кордон готовий протистояти ворогу не тільки на Волонщині, але й на Сумщині, Чернігівщині, Київщині, Житомирщині та Рівненщині. Проте, сучасні системи стеження є не у всіх, поки що. 

Нагадаємо, що українці в Польщі можуть отримати офіційну цифрову посвідку на проживання.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.