Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Приватний бізнес, який може долучитися до відбудови, все ще потрібно переконувати
На саміті з повоєнного відновлення України у Лондоні міжнародні донори загалом пообіцяли виділити 60 мільярдів євро фінансової підтримки. Кошти цілковито покриють дефіцит бюджету України. У конференції взяли участь майже тисяча учасників.
Остаточну суму назвав міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі на заключній сесії, повідомляє France 24. Заявлені 60 мільярдів євро охоплюють 50 мільйонів євро з пакета допомоги, який Європейський Союз планує розгорнути до 2027 року. Сполучені Штати також оголосили про допомогу в розмірі 1,3 мільярда доларів на підтримку енергетики та інфраструктури.
«Ми не передбачали, що це буде конференція з внесення внесків. Однак, сьогодні на цій конференції ми можемо оголосити загальну суму в 60 мільярдів євро на підтримку України», — сказав Джеймс Клеверлі.
Уряди та міжнародні організації взяли на себе зобов’язання підтримувати Києва в коротко- та середньостроковій перспективі. Це гарантує рівень макроекономічної стабільності, який потрібний Україні. Але наразі зусилля сторін спрямовані на залучені приватного сектора. За повідомленнями пана Клеверлі, майже 500 компаній із 42 країн пообіцяли зіграти свою роль. Загалом на відбудову України, за попередніми підрахунками, потрібно щонайменше 411 мільярдів доларів.
Саміт донорів, які зобов’язалися підтримати економіку України тривав у Великобританії 21-22 червня. Участь у ньому взяли представники понад 60 країн та низки міжнародних організацій. Зокрема були присутніми голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, прем’єр-міністра Британії Ріші Сунак, Держсекретар США Ентоні Блінкен, прем’єр Латвії Кріш'яніс Каріньш, міністри зовнішніх справ Франції, Німеччини, Іспанії, Японії та інші. Від України на конференції були присутні прем’єр-міністр Денис Шмигаль та міністр інфраструктури Олександр Кубраков.
Окрім фінансової допомоги союзники пообіцяли зброю, зокрема Латвія пообіцяла віддати всі свої військові гелікоптери. США виділили кошти на закупівлю ракет повітря-повітря. А Німеччина пообіцяла надати високоточні та звичайні артснаряди та інше озброєння.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.