“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Американський контракт охоплює несекретні поставки військового обладнання за кордон
Сполучені Штати Америки уклали контракт на виробництво ракет AMRAAM класу "повітря-повітря". На це виділили $1,1 млрд.
Про це повідомляє пресслужба Пентагону. Зазначається, що частину ракет отримає Україна.
“Компанія Raytheon Missiles and Defense уклала контракт із твердо фіксованою ціною на суму 1 151 111 454 доларів на виробничу партію 37 удосконалених ракет класу "повітря-повітря" середньої дальності (AMRAAM)”, – йдеться у повідомленні.
Документ передбачає виробництво зазначених ракет, системи телеметрії AMRAAM, початкових та експлуатаційних запасних частин, а також інші заходи з підтримки виробництва. Роботи триватимуть до 31 січня 2027 року у штаті Арізона.
Контракт охоплює несекретні поставки військового обладнання за кордон. Зокрема, до Бахрейну, Бельгії, Болгарії, Канади, Фінляндії, Угорщини, Італії, Японії, Нідерландів, Норвегії, Катару, Саудівської Аравії, Сінгапуру, Південної Кореї, Іспанії, Швейцарії, України та Великої Британії. На їхню частку, за даними Пентагону, припадає близько 39% вартості контракту.
AMRAAM – це американська всепогодна керована ракета класу "повітря-повітря" середньої дальності. Такі ракети використовуються для ураження повітряних цілей за межами прямої видимості. Вони є основним озброєнням винищувачів F-15C, F-15E, F-16, F/A-18C/D, F/A-18E/F, F-22.
Ще наприкінці січня поточного року Бельгія розповідала про передачу Україні рекордного пакету військової допомоги. ЗСУ мали отримати зброї на 90 млн євро, що дорівнює вартості всієї бельгійської допомоги з моменту початку повномасштабного вторгнення росії. Зокрема, до пакету увійшли ракети "повітря-повітря" AIM-120 AMRAAM.
Також нещодавно повідомлялося, що Шведський уряд в межах нового пакета військової допомоги для України анонсував навчання українських льотчиків на вітчизняних винищувачах JAS-39 Gripen. Вони здатні переносити ракети AIM-9 Sidewinder, AIM-120 AMRAAM та MICA.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.