Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Американський контракт охоплює несекретні поставки військового обладнання за кордон
Сполучені Штати Америки уклали контракт на виробництво ракет AMRAAM класу "повітря-повітря". На це виділили $1,1 млрд.
Про це повідомляє пресслужба Пентагону. Зазначається, що частину ракет отримає Україна.
“Компанія Raytheon Missiles and Defense уклала контракт із твердо фіксованою ціною на суму 1 151 111 454 доларів на виробничу партію 37 удосконалених ракет класу "повітря-повітря" середньої дальності (AMRAAM)”, – йдеться у повідомленні.
Документ передбачає виробництво зазначених ракет, системи телеметрії AMRAAM, початкових та експлуатаційних запасних частин, а також інші заходи з підтримки виробництва. Роботи триватимуть до 31 січня 2027 року у штаті Арізона.
Контракт охоплює несекретні поставки військового обладнання за кордон. Зокрема, до Бахрейну, Бельгії, Болгарії, Канади, Фінляндії, Угорщини, Італії, Японії, Нідерландів, Норвегії, Катару, Саудівської Аравії, Сінгапуру, Південної Кореї, Іспанії, Швейцарії, України та Великої Британії. На їхню частку, за даними Пентагону, припадає близько 39% вартості контракту.
AMRAAM – це американська всепогодна керована ракета класу "повітря-повітря" середньої дальності. Такі ракети використовуються для ураження повітряних цілей за межами прямої видимості. Вони є основним озброєнням винищувачів F-15C, F-15E, F-16, F/A-18C/D, F/A-18E/F, F-22.
Ще наприкінці січня поточного року Бельгія розповідала про передачу Україні рекордного пакету військової допомоги. ЗСУ мали отримати зброї на 90 млн євро, що дорівнює вартості всієї бельгійської допомоги з моменту початку повномасштабного вторгнення росії. Зокрема, до пакету увійшли ракети "повітря-повітря" AIM-120 AMRAAM.
Також нещодавно повідомлялося, що Шведський уряд в межах нового пакета військової допомоги для України анонсував навчання українських льотчиків на вітчизняних винищувачах JAS-39 Gripen. Вони здатні переносити ракети AIM-9 Sidewinder, AIM-120 AMRAAM та MICA.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.