Клієнтка ПриватБанку поскаржилася на співробітників відділення
Клієнтка ПриватБанку поскаржилася на неможливість оформити картку "Junior" для дитини. За її словами, кілька разів поспіль відвідання відділення банку зовсім не давали результату. Стало відомо, що на це відповіли у фінустанові.
Такий відгук з'явився на порталі "Мінфін". За словами клієнтки, коли вона вперше була у відділенні ПриватБанку, то їй сказали - присутність дитини для оформлення картки "Junior" не потрібна. Вже на другий раз жінка принесла всі документи. Проте в результаті, під час оформлення документів та заповнення анкети виявилося, що присутність дитини все ж таки потрібна. Тобто, клієнтка дарма витратила свій час.
Під час уже третього візиту анкети довелося заповнювати заново, тому що співробітники попередні просто видалили. Жінка вже прийшла з донькою, але знову виявилося, що результату не буде : картку не вдалося оформити через те, що система видала сповіщення про помилку.
Коли клієнтка звернулася на "гарячу лінію" ПриватБанку, то сталося наступне: виявилося, що жінка "не є собою". Дані, які вона назвала, не співпали з тими, які були в банку. Жінка не розуміє, чому їй говорять оновити дані, якщо вона не змінювала паспорт. В результаті, вже під час четвертого візиту до відділення, виявилося, що в базі даних немає анкети та картки її доньки. Тобто, за купу часу співробітники так і не оформили картку "Junior".
ПриватБанк відповів на скаргу. Експерти зазначили, що вони передали інформацію фахівцям. Очікується, що буде проведена перевірка, а про результати повідомлять клієнтці.
"Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. Передали інформацію відповідальним фахівцям для того, аби вони проаналізували дії співробітників під час ваших візитів до відділення Банку. За результатами перевірки з вами буде проведено зворотній зв'язок", - відповіли в ПриватБанку.
Клієнт monobank поскаржився, що кілька днів поспіль він прокидався о 5 ранку, під час комендантської години, через пуш-повідомлення банку. За його словами, невідомі йому люди надсилали запит з пропозицією розділити оплату таксі.
"Після дзвінка на "підтримку". Я дізнаюся наступне: "Чоловік напевно вас помилково вибрав у списку контактів…". На мої запитання звідки у цих людей мої контакти? Чому поїздка на таксі здійснюється в комендантську годину? І т.д. Два дні спілкування зі службою підтримки банку вивели із себе. Ніяк вони можуть вирішити цю проблему", - поскаржився чоловік.
Також повідомлялося, що клієнт ПриватБанку поскаржився на блокування рахунку його матері з інвалідністю. За словами чоловіка, в нього є довіреність на те, щоб розпоряджатися рахунком матері. Проте все одно фінустанова заблокувала картку. Після чергового грошового переказу був дзвінок від банку. Чоловік скаржиться, що витратив купу грошей та часу на оформлення довіреності, а тепер ще й половину дня провів у відділенні банку.
"На жаль, бувають ситуації, коли шахраї можуть отримати доступ до мобільного шляхом перевипуску сім-картки і в цьому разі СМС підтвердження не є перешкодою для них. Відмова від перевірки операцій і підтвердження особи клієнта, або не проходження верифікації наражає на ризик втратити свої кошти. Просимо проявити терпіння щодо необхідності проведення верифікації. В зазначеній ситуації для зняття обмеження власник рахунку може звернутись в наш чат на сайті банку. Також відзначимо, що під час звернення знадобиться вебкамера", - відповіли в ПриватБанку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.