“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
ОАСК скасував нову редакцію українського правопису, прийняту Кабміном, сьогодні, 28 січня
Кабінет міністрів оскаржить рішення Окружного адміністративного суду Києва, який скасував постанову уряду про нову редакцію "Українського правопису". Про скасування урядового рішення стало відомо в четвер, 28 січня.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на повідомлення заступника міністра юстиції України з питань європейської інтеграції у Facebook.
"28 січня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконною і скасував постанову Кабміну про введення нового українського правопису. В зв'язку з цим хочу повідомити, що ми вважаємо незаконним відповідне рішення ОАСК і оскаржимо його в апеляційній інстанції. На те, щоб подати апеляцію, в уряду є 30 днів", - написала Валерія Коломієць.
Нова редакція "Української правопису" була опублікована на офіційних сайтах Міністерства освіти і науки та Національної академії наук 3 червня 2019.
Нові правила розширили можливості застосування фемінітивів, а також змусила українців писати без дефіса такі слова, як "експрезідент" і "віцепрем'єр" і зрівняла імена Марта і Марфа.
Раніше Інформатор повідомляв, що нову редакцію українського правопису скасував окружний столичний суд .
Також повідомлялося, що що Конституційний суд України планував розглянути "мовний закон".