Кандидати у водії мають необмежену кількість спроб для складання іспитів у сервісному центрі МВС, але кожна наступна спроба після невдалої доступна через 10 календарних днів
Лише кожен п’ятий кандидат у водії успішно складає теоретичний іспит із першої спроби (22, 8%), а практичний – кожен сьомий (17%). Що ж робити невдахам? Про це 2 липня повідомили в сервісному центрі МВС.
Кандидати у водії мають необмежену кількість спроб (протягом дії свідоцтв про закінчення теоретичної чи практичної підготовки) для складання іспитів у сервісному центрі МВС. Кожна наступна спроба після невдалої доступна через 10 календарних днів. На 11-ий день можна реєструватися в Е-записі. Ці вимоги застосовуються до теоретичного та практичного іспитів.
Десять календарних днів – це не пауза, а можливість підвищити свої шанси на успішне складання іспиту. Упродовж цього часу кандидат у кермувальники може краще підготуватись до іспиту: повторити правила дорожнього руху, проаналізувати власні помилки, освоїти проблемні ділянки на маршрутах, пройти додаткові практичні уроки. Головне пам’ятати: впевненість у власних силах і наполегливість дають позитивні результати.
Реєстрацію на складання іспитів можливо здійснити на сайті через Е-запис або мобільний застосунок «Е-запис» на 21 день вперед. Завантажити застосунок можна безкоштовно в App Store та Google Play. Зареєструватись можливо й через термінал, що розташований у приміщенні сервісного центру МВС і в цей день отримати послугу. Детальніша інструкція за посиланням.
Для складання теоретичного та практичного іспитів у сервісному центрі МВС необхідно підготувати такий пакет документів:
Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм.
Як раніше повідомляв Інформатор, більшість договорів купівлі-продажу автомобілів укладають тільки у сервісних центрах МВС та не посвідчують нотаріально. Письмову згоду другого з подружжя відповідно до порядку у сервісних центрах не вимагають. Однак, якщо продавець не домовився з другим із подружжя про продаж і зробив це приховано, то це може потягнути певні юридичні наслідки. Адже майно, набуте у шлюбі, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності. У них рівні права на володіння, користування та розпоряджання таким майном і мають здійснювати це за взаємною згодою. Про це повідомляє Міністерство юстиції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.