Зіркова танцюристка розповіла, як змінилися її плани на святкування 35-річчя, чи допомагають танці боротися зі стресом та чому відомі чоловіки стали експертами її жіночого клубу
Ілона Гвоздьова готується до чергової зустрічі із українськими жінками, щоб надихнути їх і зібрати кошти для дітей з інвалідністю. Зустріч відбудеться вже 27 липня в Києві. А поки ж, відома українська танцівниця дала ексклюзивне інтерв'ю спеціально для Інформатор-Україна про місію жіночого клубу, танці, землетруси у Туреччині, особисті плани і мрії.
- Ілона, нещодавно ви з дітьми були в Туреччині і там вас застав землетрус…
- Так, причому двічі! Я спочатку думала мені це здалося, після важкої довгої дороги, ніби тіло тремтить, але згодом зрозуміла що це дійсно землетрус. Перші думки були, як діяти під час землетрусу і де діти?! Та згодом я ознайомилась з інформацією і багато хто з місцевих жителів тут написали що типу до 3-4 балів це типове явище для даної місцевості. Ну скажімо так, як для нас вже стало типовим шахіди і ракети, для них легенький землетрус. Так як гірська місцевість і море.
- Гарна країна - Туреччина, але ось ці землетруси. Чи немає тепер фобії їхати у теплі краї?
- Країна дійсно чудова, море неймовірне і все насправді добре. Бажання приїжджати не відбило. Тут хоча б можна поспати вночі і не вскакувати від кожної тривоги.
Посмотреть эту публикацию в Instagram
- До вашого дня народження, який відбудеться 5 серпня, вже менше місяця, плануєте святкування чи зараз не на часі?
- Цього року в мене ювілей (35 років). До війни, звісно, планувала зробити затишний вечір в колі близьких друзів і презентувати свою книгу, та тепер думаю коло різко звузилося і змінилося. Війна показала хто є хто! Поки планів немає. Треба ще дожити до нього.
- Чи є традиції, пов'язані зі святкуванням дня народження?
- Традицій особливих немає. Є мрія - одного разу на день народження полетіти на якісь острови виключно з чоловіком, та поки це лише мрія.
- Де ви сьогодні знаходите натхнення?
- Моє натхнення це все що мене оточує (друзі, сімʼя, діти, заходи, робота) кожна ланка дає свою енергію і в комплексі надихає триматись за цих непростих часів.
- З повномасштабним вторгненням у вашій школі танців збільшилась кількість учениць?
- Свою студію танців я закрила ще за півроку до війни. Напевно інтуїція. Можливо по закінченню війни знову відкрию.
- Може є тенденція займатися танцями, щоб переключитися?
- Серед своїх учнів точно можу сказати, що наразі бажаючих займатися танцями чи спортом збільшилась вдвічі ніж до війни. Рух це життя, і народ почав рухатись, аби здолати стрес, біль і мати можливість зробити те,чого раніше не пробував.
- Які танці найбільше на вашу думку знімають стрес?
- Неважливо якими саме танцями ви зараз займаєтесь, аби зняти стрес, головне обрати для себе той вид активності,при якому ваш мозок готовий переключитися.
- В минулому році ви створили Жіночий клуб. Як виникла ідея його мета?
- Бажання створити клуб виникло через 2 місяці після повернення в Україну з Італії, я гостро відчула необхідність підтримувати себе і наших жінок, відчула в собі сили давати позитивну енергію іншим, підтримувати одна одну, просто вислухати і дати надію та віру на майбутнє.
- Що він дає дівчатам?
- Силу, віру, надію, новий досвід, нові знайомства, розуміння того, що життя триває і саме від нас залежить як воно буде проходити саме під час війни! Не варто очікувати Перемоги, варто робити все можливе від себе аби прискорити її.
- Чи будь-яка дівчина може стати учасницею клубу?
- Звісно кожна жінка має можливість приєднатися до клубу. Він відкритий для кожної бажаючої.
- Ви на першій зустрічі клубу розповідали, що у будинок вашої свекрові постраждав. Що сьогодні з будинком?
- Наразі будинок відремонтували, усі живі і здорові. Дякую усім хто приймав участь у ремонтування і допомагав після цього жахливого влучання.
- Серед спікерів дедалі більше є чоловіки: Арестович, наприклад. Чому вирішили доєднати чоловіків?
- Так, дійсно, останнім часом в наш квітучий жіночий сад додаються чоловіки. Тому що ми вважаємо, що чоловіча енергетика також може корисно впливати на жінок. Памʼятаєте старий фільм з Мел Гібсоном «Чого хоче жінка?». От на заходах наших чоловіки і розкривають різні теми відносно того як саме вони бачать жінку і діляться своїми порадами. Є гарний вислів - «Тому що вони голова, а жінка - шия».
Посмотреть эту публикацию в Instagram
- Пройшов майже рік з першого заходу клубу, які традиції виникли у членкинь клубу?
- Кожен раз нашою традицією є благодійний збір який на кожному заході нам вдається закрити і таким чином допомогти ЗСУ і нужденним людям, які постраждали чи то через війну, чи хвороба, чи діти! Традиції у дівчат поки не помічала, але точно усі вони однозначно покращують свій настрій, багато хто з жінок після наших заходів наважився на відкриття чи то нового бізнесу, чи ремонту своєї оселі, чи здійснення своєї мрії, яку відкладали на потім!
- Що для вас сьогодні Жіночий клуб?
- Ukrainian Woman Unity - це перш за все поєднання двох нестримних українських жінок, засновниць (я і Анна Малиновська - співзасновниця), це спільнота відомих зірок, медійних особистостей і просто українських жінок, які своїм прикладом надихають інших, які діляться досвідом проживання війни, які підтримують український бізнес. Це таке собі місце жіночої сили, незламних українок, які попри війну тримають тил зсередини і генерують позитивну енергію, яка допомагає зберігати ментальне і фізичне здоровʼя. Спільнота яка надає сил і віри у світло прекрасне майбутнє в нашій країні. Яка розвиває українські бренди і підтримує українське виробництво.
“Наступний захід жіночого клубу UWU відбудеться 27 липня у Києві, де ми плануємо збирати кошти для діточок з інвалідністю в СМТ Лужани (Чернівецька область). Цей проєкт робимо разом з Аллою Зорій (експертом у сфері сімейної та клієнт-центрованої терапії, психології бізнесу, НЛП). Мета проєкту: зібрати 150 000 грн.
Також все ж таки планую почати писати свою книгу, поставити хореографічну українську виставу та започаткувати щорічний благодійний бал! Та все це лише проекти поки що”.
Нещодавно ми ділилися, як Олександра Заріцька (KAZKA) розповіла про десять найяскравіших моментів у Японії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписати на канал у Viber можна тут.