"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
За його словами, більшість приводів для заборони месенджера вирішуються регулюванням
Новообраний голова Громадської ради при комітеті Верховної Ради зі свободи слова Дмитро Комаров прокоментував розмови про заборону Telegram в Україні. Він закликав владу не робити цього. На його думку, навіть заборона державним установам публікуватися у месенджері є капітуляцією бойової позиції у медіа-війні.
Про це він написав у Facebook. За його словами, майже всі названі приводи для заборони месенджера вирішуються звичайним регулюванням.
“Я вважаю, що варто припинити розмови про обмеження Телеграм, Тік-Ток та інше. Особливо щодо ідей навколо Телеграма”, – зазначив Комаров.
Він наголосив, що всі подібні ідеї неможливо реалізувати технічно. Через це, як він додав, вони “викликають іронію та питання до рівня знань тих людей, які їх видають”. Водночас, за його словами, месенджер можна регулювати, а не повністю забороняти в Україні.
“Що ж до ідеї про заборону держ. установ публікуватися в Телеграм, мені здається, що ця пропозиція залишити бойову позицію на медіа-війні ворогові. Ми повинні просто піти та залишити майданчик, щоб що?”, – додав він.
Ще у березні у парламент внесли законопроєкт, яким хочуть регулювати Telegram.. Ініціаторами є ряд нардепів, а головний автор - Микола Княжицький з “ЄС”. Депутат пропонує зобовʼязати месенджер реагувати на поширення забороненого на території держави контенту. За його словами, такі правила вже встановлені законом про медіа для інших інтернет-платформ. Також документ передбачатиме заборону використання сервісу держорганами, якщо буде доведено, що структура месенджера власності не є прозорою
На думку Княжицького, Telegram є російською мережею, яка "співпрацює з кремлівською владою". При цьому він визнає, що 72% українців отримують інформацію саме з телеграм-каналів.
Начальник ГУР МО Кирило Буданов також вбачає небезпеку у "Телеграм", однак каже, що платформу можна використати на користь України. "Інформатор" теж писав про можливі плани влади заблокувати месенджер.
Нагадаємо, що представникам українських державних органів та місцевої влади можуть заборонити мати акаунти в Telegram. Такі обмеження пропонують застосувати у тому випадку, якщо месенджер буде визнано "непрозорим". По запиту України Телеграм має продемонструвати свою структуру власності.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.