У Telegram нарешті з'явилася монетизація каналів, але є нюанси

Читать на русском

Монетизація каналів, яку впровадив Telegram, недоступна в Україні

Читать на русском
Telegram
Зароблені на рекламі гроші можна буде вивести

Монетизація каналів, яку впровадив Telegram, недоступна в Україні

Багатоплатформовий відомий месенджер Telegram нарешті впровадив давно обіцяну можливість монетизації каналів. Вона буде доступна власникам каналів з кількістю підписників у 1000 осіб та більше та дозволить отримувати 50% доходу від показу реклами. Проте є нюанс – у низці країн ця можливість поки що відключена.

Як сказано у релізі на офіційному сайті месенджера, гроші, отримані за програмою монетизації Telegram, можна буде виводити без комісії. Окрім цього, отриманими грошима на балансі можна буде платити за рекламні оголошення, колекційні адреси або розіграші передплати Premium-підписки.

Внутрішні розрахунки в месенджері будуть вестися за допомогою Toncoin – криптовалюти на базі блокчейну TON. Виводити гроші можна буде через платформу Fragment.

Проте є не дуже приємний нюанс. Для України, Росії, Ізраіля та Палестини усі способи монетизації тимчасово недоступні. Причини цього адміністрація месенджера не оголосила.

Telegram розвивається

Нагадаємо, що після теракту в "Крокус Сіті Холл" засновник месенджера Павло Дуров оголосив про оновлені заходи безпеки для користувачів. Росіяни, українці та білоруси тепер зможуть обмежувати доступ тих, хто намагається відправити їм особисті повідомлення. 

Додамо, що нещодавно Дуров дав перше публічне інтерв'ю з 2017 року. В ньому він заявив, що у месенджері вже 900 млн користувачів, а компанія коштує 30 млрд доларів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.