“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
За його словами, такий стан повинні оголосити допоки не буде досягнутий вуглецевий нейтралітет
Генеральний секретар Організації об'єднаних націй Антоніо Гутерріш закликав кожну країну оголосити "надзвичайну ситуацію в області клімату". Його заява прозвучала на саміті з нагоди п'ятої річниці Паризької угоди з клімату.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на агентство Reuters .
"Чи може хто-небудь все ще заперечувати, що ми зіткнулися з драматичною надзвичайною ситуацією? Вчора я закликаю всіх лідерів в усьому світі оголосити надзвичайний стан в області клімату в своїх країнах до тих пір, поки не буде досягнутий вуглецевий нейтралітет", - сказав він на саміті.
З наслідками зміни клімату з моменту укладення Паризької угоди - від лісових пожеж в Австралії і Каліфорнії до обвалення айсбергів - народний тиск на лідерів виріс, щоб вони прислухалися до попереджень вчених.
Великобританія, яка спільно приймає саміт, взяла на себе одне з найбільш чітких нових зобов'язань, оголосивши, що припинить пряму державну підтримку проектів з викопного палива.
Також Інформатор розповідав, що президент України Володимир Зеленський виступив на саміті. За його словами, Україна планує скоротити викиди парникових газів.
Нагадаємо, що осінь цього року виявилася найтеплішою з 1881 року. Впродовж осені зафіксували 6 температурних рекордів.
Відзначимо, Всесвітня метеорологічна організація ООН прогнозує, що 2020 рік стане одним з трьох найспекотніших років в історії .