Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Війська Франції можуть бути задіяні в трьох точках України або ж дислокуватися у Молдові
Існує чотири варіанти вводу французьких військ в Україну. Згідно з трьома з цих сценаріїв, армія Франції перебуватиме в тих чи інших локаціях країни. Четвертий варіант - це розміщення контингенту в сусідній Молдові.
Швейцарське видання NZZ проаналізувало усі чотири можливих сценарії. Усі вони на даний момент є виключно гіпотетичними.
Перший сценарій - це умовна точка на півночі Київщини. Там можна розмістити війська, аби попередити можливе вторгнення з боку Білорусі. В свою чергу, це дозволить вивільнити українські резерви, які стоять на півночі, та перекинути їх на фронт.
Другий сценарій - Запоріжжя. Там французький контингент може перешкодити російському прориву через Дніпро та в принципі підтримати ЗСУ на цьому напрямку. Це також створить ситуацію, коли Сили оборони зможуть вивільнити певну частину резервів.
Третій сценарій - Одеса, а точніше, умовна точка північніше від самого міста. Таким чином можна захистити одеський порт, а за необхідності швидко перекинути війська до Молдови.
Нарешті, четвертий сценарій - постійна дислокація в Молдові. Таким чином Франція змогла б підтримати місцеву армію на випадок російських провокацій в країні.
Ще під кінець лютого президент Франції Еманюель Макрон на зустрічі з лідерами ЄС у Парижі заявив, що не можна виключити відправки в Україну західних військових у майбутньому. За його словами Захід зробить усе необхідне для того, щоб росія не перемогла у війні. Таку заяву розповсюдили ЗМІ, що викликало фурор в медіа та політикумі.
Пізніше Макрон в бесіді з журналістами підтвердив, що такий варіант цілком можливий. Окремі країни ЄС підтримали президента Франції. Однак в тих же США така риторика викликала нерозуміння та відторгнення.
Станом на зараз розмови французького лідера щодо введення військ є скоріше гіпотетичними. Однак повністю скидати з рахунку такий варіант розвитку подій в майбутньому все ж не можна.
Раніше в Україні пояснювали, що означають заяви Макрона. Голова МЗС Дмитро Кулеба сказав, що президент Франції мав на увазі військових інструкторів, а не бойові частини для участі в битвах з росіянами. Ми також писали, що рейтинги Макрона у Східній Європі після його войовничих заяв збільшилися.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.