Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Про це він сказав на зустрічі з молоддю в провінції Ерзурум
Президент Туреччини Реджеп Ердоган заявив, що Захід нібито "займався провокаціями" замість того, щоб стати посередником між Україною та росією. За його словами, саме його країна взяла на себе цю роль і допомогла укласти "зернову угоду". Він підтвердив, що Анкара та Москва продовжать співпрацю в окремих сферах.
Про це пише видання Anadolu. Про це він сказав на зустрічі з молоддю в провінції Ерзурум.
"На жаль, Захід займався лише провокаціями й не зміг докласти зусиль, щоб стати посередником в російсько-українській війні. Туреччина ж взяла на себе роль посередника у 2022 році та домоглася введення в експлуатацію Чорноморського "зернового коридору", – сказав Ердоган.
Значну частину українського зерна спрямували саме до Туреччини. Так, близько 44% отримала Європа, 16% – Туреччина, а 14% – країни Африки. Ердоган повідомив, що Анкара планує виробляти борошно з російського зерна для відправлення в країни Африки в координації з рф і ООН. Також він сказав, що Туреччина й росія працюють над питанням експорту добрив, і це є "найбільш напруженою частиною роботи".
Раніше Ердоган заявляв, що Туреччина продовжує переговори з Україною та росією в надії на припинення вогню, а згодом – досягнення "тривалого миру". При цьому він сказав, що війна в Україні похитнула глобальну систему, її продовольчі й енергетичні засади, призвела до високих темпів інфляції в усьому світі. Під час телефонного дзвінка російському диктатору володимиру путіну Ердоган запропонував розширити дію зернового коридору. Зокрема, почати експортувати через нього додаткові види продукції, крім уже узгоджених.
Раніше ми писали, що у Туреччині вибухнуло судно BEATA. Крім того, Ердоган звернувся з проханням до путіна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.