Останній дзвоник, щирі посмішки, сльози радості, обійми друзів і перший крок у доросле життя. Ця пісня про спогади, які назавжди залишаться з нами, та про нові мрії, що тільки починаються.
Поранених військових госпіталізували
Російські найманці на Донбасі тричі порушили перемир'я. Один військовий загинув та двоє отримали поранення.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на штаб операції Об'єднаних сил .
Військовий підірвався поблизу населеного пункту Водяне під час проведення інженерних робіт. Він отримав поранення середнього ступеня тяжкості. Ще двоє бійців потрапили, ймовірно, на розтяжку біля Шумів. Їх госпіталізували.
Сьогодні, 16 вересня через необережне поводження з гранатою поблизу Новотошківського загинув один військовий. Обставини інциденту з'ясовуються.
Нагадаємо, згідно з даними розвідки, на Донбасі створюють «єдину базу біометричних даних» окупантів .
Крім того, раніше в Україні розкрили схему незаконного постачання продукції до «ДНР» на мільйони гривень .