У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Робота розпочалася у суботу, 29 липня
В Одесу прибула місія ЮНЕСКО. Там вона має провести заходи, щоб оцінити шкоду, яку завдали російські атаки 19-23 липня.
Про це повідомляє Одеська міськрада у Telegram. Робота розпочалася у суботу, 29 липня.
“Роботу розпочато. Місія фіксуватиме наслідки атак росіян, все документуватиме”, – зазначив мер міста Геннадій Труханов.
Фахівці вже побували у місцях, куди влучили російські ракети або дрони. Зокрема, міськрада опублікувала нові фото зі Спасо-Преображенського собору, який вже почали відновлювати після теракту.
Росія упродовж майже тижня тероризувала Одесу. Щодня окупанти запускали по місту десятки ракет різного типу. Українські Сили ППО намагаються перехопити повітряні цілі, але, на жаль, є влучання. Наймасовіший обстріл зафіксовано у ніч проти 23 липня.
Загарбники запустили 19 ракет різних типів. Сили ППО збили дев'ять з них. Решта поцілили по цивільних об'єктах у історичному центрі Одеси. Частково зруйновано Спасо-Преображенський кафедральний собор.
Як заявив секретар РНБО Олексій Данілов, головною метою ракетних атак росіян на Одесу та регіон є спроба повністю ізолювати вихід України до Чорного моря. Ще одна причина – спроба залякати міжнародні зусилля з відновлення зернової угоди.
Як відреагували на масовану ракетну атаку по Одесі в ООН можна прочитати тут.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.