Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Депутати запропонували розгядати 8 березня як Міжнародний день захисту прав жінок, замінивши радянський стереопит у підході до свята.
Після того, як у "Дії" стартувало опитування щодо доцільності вихідного дня на 8 березня, депутати підготували ще деякі зміни щодо святкових днів в Україні. Народні обранці хочуть відійти від радянської спадщини та запровадити День українки.
Так, зареєстрований законопроєкт "Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України щодо встановлення святкових днів" (№9009-1) вже отримав підтримку від народних депутатів.
Цим законопроєктом хочуть запровадити зміни у Кодексі законів про працю України про святкові дні 8 березня та 8 травня замість 9 травня.
Зокрема, пропонується перейменувати 8 березня і розглядати його, як Міжнародний день захисту прав жінок, щоб уникнути стереотипної та застарілої радянської традиції сприйняття цього дня як "свята весни та краси".
Також пропонується визначити святковим днем 8 травня – День пам’яті та примирення, який вважається символом перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у переважній більшості європейських країн.
Як вважають нардепи, нові святкові дні можуть відобразити історичне значення та сприяти формуванню культурної традиції відзначення свят в Україні.
Законопроєкт також пропонує позбавити День праці (1 травня) особливого статусу та визнати на офіційному рівні День матері, який припадає на другу неділю травня.
В Інституті національної пам'яті пропонували відзначати на державному рівні лише ті свята, які мають велике значення для України. Однак ідея про скасування державного вихідного на 8 березня до початку війни не мала підтримки серед більшості українців.
За даними соціологічного опитування, більшість населення були готові святкувати Міжнародний жіночий день, зокрема, 68% вважали його хорошою нагодою зробити приємне для своїх рідних та близьких жінок.
Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що в Україні хочуть скасувати одразу три свята: 8 березня, 1 травня та День перемоги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber.