“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Делегація Червоного Хреста працює над тим, щоб з'ясувати перелік тих, хто перебував в літаку Іл-76
Делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні в росії наразі намагається зʼясувати, хто перебував на борту літака ІЛ-76, який впав в Бєлгородській області зранку 24 січня. Поки що отримати інформацію про це не вдалося. Сама організація участі в обміні полоненими не бере.
Про це заявив речник МКЧХ в Україні Олександр Власенко у коментарі виданню "Суспільне". Він пояснив, що Червоний Хрест не бере участь в обміні військовополоненими, а тільки тілами загиблих військових.
"Сторони домовляються між собою безпосередньо. Ми беремо участь тільки в обміні тілами загиблих. Про обмін військовополонених ми дізнаємося постфактум. Наша делегація в росії намагається з'ясувати, хто там був на борту, але поки що інформації ніякої нема", - сказав Власенко.
За його словами, комітет Червоного Хреста має реєстр українських військовополонених. Їх представники МКЧХ відвідують і намагаються з'ясувати їхню долю.
"Може статися так, якщо вони дійсно були на борту, там міг бути хтось з тих, кого ми відвідували, тоді може отримаємо якусь інформацію", - додав представник Червоного хреста.
24 січня в Бєлгородській області рф близько 11:00 впав російський військово-транспортний літак Іл-76. Міноборони рф заявило, що на борту літака нібито перебували 65 полонених українських військових, яких перевозили в для обміну. У збитті літака звинуватили Україну.
В ГУР підтвердили, що 24 січня мав відбутися обмін. Проте його через інцидент скасували.
Офіційних коментарів з української сторони наразі ще не було. Офіс президента заявив, що коментарі будуть пізніше, адже потрібен час для уточнення всіх даних. З моменту авіакатастрофи пройшло вже декілька годин. Водночас ситуацію коментують українські колишні військовополонені.
"МО рф заявило, що на Іл-76 було 65 полонених, 6 членів екіпажу та 3 супроводжуючих. Це повний піз***ж. Коли мене везли літаком з Брянська до Бєлгорода, то на 50 військовополонених було десь 20 росіян військової поліції", - пише боєць Максим Колесников.
В мережі шириться багато фейків навколо цієї ситуації. Українців наразі просять не робити передчасних висновків, довіряти лише офіційним джерелам та не розповсюджувати неперевірену інформацію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.