Головна
Україна
10:18, 24 Червня
Информатор UA

Интро

У справі попроти українського народу всього 623 підозрюваних. В основному це військові, політики, російські пропагандисти, які причетні до агресії проти України, але є ті у кого імунітет. Про цезаявила генеральний прокурор України Ірина Венедіктова, передає Інформатор. "У нас є 623 підозрюваних у нашій великій справі по злочину агресії. Звичайно, це топ-верхівка рф щодо військової сфери, політичної, пропаганди. Тобто всі, крім путіна (президент рф), мішустіна (прем'єр-міністр рф) і лаврова (глава МЗС), тому що вони мають функціональний імунітет. Всі решта в статусі підозрюваних у нас є", - сказала Венедіктова. Вона додала, що є три найважливіші злочини під час війни це воєнні злочини, геноцид і злочини агресії. "Що стосується злочинів агресії, у нас більше 20 справ. Що стосується геноциду, у нас є два підозрюваних щодо закликів до геноциду. Наприклад Гаспарян - автор книжки про денацифікацію України. Частина цієї книжки була в промові путіна перед тим, як він напав на Україну. І звичайно воєнні злочини, це наша біда, кожного дня їх 200-300 плюс на сьогодні їх 18 871", - додала Зазначимо, функціональний імунітет це захист високопосадовців від кримінального переслідування, який є нормою міжнародного права.Така практика діє у всіх цивілізованих державах і стосується президентів, прем'єр-міністрів та міністрів закордонних справ. Однак функціональний імунітет діє лише тоді, коли людина обіймає одну з вищезазначених посад. Але ці особи не перебувають під функціональним імунітетом Міжнародного кримінального суду. Нагадаємо,Україна подала ще один позов проти росії до Європейського суду з прав людини. Крім того, укремлі заявили, щопідпишуть мирну угоду з Україною лише після виконаннявсіх своїх вимог. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Чому Україна не може завести справи проти путіна, мішустіна і лаврова

Читать на русском
Чому Україна не може завести справи проти путіна, мішустіна і лаврова

Є три найважливіші злочини під час війни — це воєнні злочини, геноцид і злочини агресії

У справі по злочини проти українського народу всього 623 підозрюваних. В основному це військові, політики, російські пропагандисти, які причетні до агресії проти України, але є ті у кого імунітет.

Про це заявила генеральний прокурор України Ірина Венедіктова, передає Інформатор

"У нас є 623 підозрюваних у нашій великій справі по злочину агресії. Звичайно, це топ-верхівка рф щодо військової сфери, політичної, пропаганди. Тобто всі, крім путіна (президент рф), мішустіна (прем'єр-міністр рф) і лаврова (глава МЗС), тому що вони мають функціональний імунітет. Всі решта в статусі підозрюваних у нас є", - сказала Венедіктова.

Вона додала, що є три найважливіші злочини під час війни — це воєнні злочини, геноцид і злочини агресії.

"Що стосується злочинів агресії, у нас більше 20 справ. Що стосується геноциду, у нас є два підозрюваних щодо закликів до геноциду. Наприклад Гаспарян - автор книжки про денацифікацію України. Частина цієї книжки була в промові путіна перед тим, як він напав на Україну. І звичайно воєнні злочини, це наша біда, кожного дня їх 200-300 плюс на сьогодні їх 18 871", - додала Венедіктова. 

Зазначимо, функціональний імунітет – це захист високопосадовців від кримінального переслідування, який є нормою міжнародного права. Така практика діє у всіх цивілізованих державах і стосується президентів, прем'єр-міністрів та міністрів закордонних справ. Однак функціональний імунітет діє лише тоді, коли людина обіймає одну з вищезазначених посад. Але ці особи не перебувають під функціональним імунітетом Міжнародного кримінального суду.

Нагадаємо, Україна подала ще один позов проти росії до Європейського суду з прав людини. Крім того, у кремлі заявили, що підпишуть мирну угоду з Україною лише після виконання всіх своїх вимог.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.