Головна
Україна
Політика
20:33, 23 Червня
Информатор UA

Интро

Прессекретар президента росії Дмитро Пєсков заявив, що підписання мирного договору з Україною можливе за умови повного виконання російських вимог. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на коментар Пєскова російським пропагандистам. "Що стосується мирної угоди, так, вона можлива після того, як Україна виконає всі вимоги російської сторони.Україна прекрасно знає все (про вимоги рф ред.)", - заявив він. Журналіст запитав Пєскова, чи в Кремлі ознайомились з пропозиціями мирної угоди від редакції американського часописа The National Interest, в якому американські експерти пропонують угоду, за якою Україна прописує в Конституції свій нейтралітет, постійні члени Радбезу ООН гарантують її суверенітет, росія виводить свої війська з Харківської, Херсонської та Запорізької областей, але Україна відмовляється від Криму й Донбасу.Але росія зобовязується підтримати заявку України на входження до Європейського Союзу. Також за цією угодою Україна буде зобовязана скасувати всі програми співпраці у військовій сфері з країнами-членами НАТО, включно з постачаннями стрілецької зброї та військових інструкторів. Пєсков сказав, що в Кремлі не читали цю статтю. Нагадаємо, раніше Зеленський зазначив, що путін не осмислює наслідки своїх рішень перед тим, як їх ухвалити. Утакому порядку припинити війну чи бажати припинити війну неможливо. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У кремлі заявили, що підпишуть мирну угоду з Україною лише після виконання всіх своїх вимог

Читать на русском
У кремлі заявили, що підпишуть мирну угоду з Україною лише після виконання всіх своїх вимог

Мислення путіна не зазнає змін

Прессекретар президента росії Дмитро Пєсков заявив, що підписання мирного договору з Україною можливе за умови повного виконання російських вимог. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на коментар Пєскова російським пропагандистам.

"Що стосується мирної угоди, так, вона можлива після того, як Україна виконає всі вимоги російської сторони. Україна прекрасно знає все (про вимоги рф – ред.)", - заявив він. 

Журналіст запитав Пєскова, чи в Кремлі ознайомились з пропозиціями мирної угоди від редакції американського часописа The National Interest, в якому американські експерти пропонують угоду, за якою Україна прописує в Конституції свій нейтралітет, постійні члени Радбезу ООН гарантують її суверенітет, росія виводить свої війська з Харківської, Херсонської та Запорізької областей, але Україна відмовляється від Криму й Донбасу.
Але росія зобов’язується підтримати заявку України на входження до Європейського Союзу.

Також за цією угодою Україна буде зобов’язана скасувати всі програми співпраці у військовій сфері з країнами-членами НАТО, включно з постачаннями стрілецької зброї та військових інструкторів.

Пєсков сказав, що в Кремлі не читали цю статтю.

Нагадаємо, раніше Зеленський зазначив, що путін не осмислює наслідки своїх рішень перед тим, як їх ухвалити. У такому порядку припинити війну чи бажати припинити війну неможливо. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.