Головна
Україна
Події
09:39, 24 Червня
Информатор UA

Интро

Україна подала новий позов проти росії до Європейського суду з прав людини. У ньомузазначається, що російська влада порушує Європейську конвенцію з прав людини у звязку із незаконним вторгненням на суверенну територію України. Про це заявив міністр юстиції України Денис Малюська, передає Інформатор. "Заява України спрямована на якнайшвидше припинення жахливих та масових порушень прав людини, яке здійснює росія, та подана в інтересах як фізичних, так і юридичних осіб, які постраждали через загарбницькі дії", - зазначив Малюська. За його словами,кожного дня по всій території України росія проводить невибіркове і непропорційне застосування військових сил проти цивільного населення та майна громадян, порушуючи всі відповідні норми міжнародного права. "Десятки тисяч людей загинули, поранені, зникли безвісти, сотні тисяч домівок зруйновано, мільйони людей стали переселенцями, а тисячі компаній втратили своє майно та бізнес. Вказані насильницькі дії проводяться за прямою вказівкою вищого російського керівництва", - наголосив Малюська. Документ, поданий Україною, стосується кричущих порушень росією прав людини на початковому етапі війни і описує події від початку російського вторгнення 24 лютого до фактичного виведення її сухопутних військ з околиць Києва та інших міст на півночі 7 квітня. Скарги про порушення з боку росії направлять до ЄСПЛ в наступних доповненнях до заяви. У межах цього позову Україна вимагає, окрім повного виведення російських військ, присудження грошової компенсації потерпілим сторонам. На першому етапі російського військового вторгнення збитки становили щонайменше 80 мільярдів доларів. Нагадаємо, укремлі заявили, що підпишуть мирну угоду з Україною лише після виконання всіх своїх вимог. Крім того,Зеленський заявив, щопутін не осмислює наслідки своїх рішень перед тим, як їх ухвалити. Утакому порядку припинити війну чи бажати припинити війну неможливо. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Україна подала ще один позов проти росії до Європейського суду з прав людини: що вимагає

Читать на русском
Україна подала ще один позов проти росії до Європейського суду з прав людини: що вимагає

На першому етапі російського вторгнення збитки склали 80 млрд доларів

Україна подала новий позов проти росії до Європейського суду з прав людини. У ньому зазначається, що російська влада порушує Європейську конвенцію з прав людини у зв’язку із незаконним вторгненням на суверенну територію України.

Про це заявив міністр юстиції України Денис Малюська, передає Інформатор.

"Заява України спрямована на якнайшвидше припинення жахливих та масових порушень прав людини, яке здійснює росія, та подана в інтересах як фізичних, так і юридичних осіб, які постраждали через загарбницькі дії", - зазначив Малюська.

За його словами, кожного дня по всій території України росія проводить невибіркове і непропорційне застосування військових сил проти цивільного населення та майна громадян, порушуючи всі відповідні норми міжнародного права.

"Десятки тисяч людей загинули, поранені, зникли безвісти, сотні тисяч домівок зруйновано, мільйони людей стали переселенцями, а тисячі компаній втратили своє майно та бізнес. Вказані насильницькі дії проводяться за прямою вказівкою вищого російського керівництва", - наголосив Малюська.

Документ, поданий Україною, стосується кричущих порушень росією прав людини на початковому етапі війни і описує події від початку російського вторгнення 24 лютого до фактичного виведення її сухопутних військ з околиць Києва та інших міст на півночі 7 квітня. Скарги про порушення з боку росії направлять до ЄСПЛ в наступних доповненнях до заяви.

У межах цього позову Україна вимагає, окрім повного виведення російських військ, присудження грошової компенсації потерпілим сторонам. На першому етапі російського військового вторгнення збитки становили щонайменше 80 мільярдів доларів.

Нагадаємо, у кремлі заявили, що підпишуть мирну угоду з Україною лише після виконання всіх своїх вимог. Крім того, Зеленський заявив, що путін не осмислює наслідки своїх рішень перед тим, як їх ухвалити. У такому порядку припинити війну чи бажати припинити війну неможливо. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.