Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Ситуація може змінитися в осяжній перспективі
Ринок криптовалют вчергове обвалюється. Біткоїн вже коштує менш як 17 тисяч доларів, а ще рік побив рекорд вартості - 65 тисяч доларів. Втім, ситуація може змінитися в осяжній перспективі.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Forbes.
На падіння біткоїна вплинула ситуація з імовірним банкрутством однієї з найбільших криптобірж світу FTX, яку мала поглинути інша мегабіржа Binance, але в результаті відмовилась від такої ідеї.
FTX вважалася одним з найнадійніших криптопроєктів, але зараз вона переживає не найкращі через проблеми з її власними токенами. Це спричинило чергову хвилю розпродажу на криптобіржах. Раніше проблеми спіткали навіть проєкти, пов’язані зі стейблкоїнами (наприклад, terraUSD). Вони сприймаються як менш ризиковані активи порівняно з іншими криптовалютами.
Вартість основних криптовалют знизилась на 15% за останні кілька днів. Це може призвести до ще більшого обвалу біткоїна - до 13 тисяч доларів, прогнозує стратег JPMorgan Ніколас Панігірцоглу. Нині вона торгується за 17 500 доларів.
Зазначимо, з листопада 2021 року, коли біткоїн встановив рекорд за вартістю у більш як 65 тисяч доларів, ціна першої криптовалюти обвалилась утричі, а загальна капіталізація індустрії, за даними Сoinmarketcap, зменшилася на більш як 2 трлн доларів.
"Падіння цін на крипторинку, яке відбувається вже пів року поспіль, має спільну природу з проблемами інших донедавна популярних інвестактивів. Схожий приклад – обвал на фондових ринках так званих growth-акцій – перспективних компаній, як правило, технологічного сектора. Спільна причина – очікування глобальної рецесії та підвищення ставок центробанками", - йдеться у матеріалі.
Опитані Forbes аналітики радять тримати у крипті лише 3–5% коштів. Цей клас активів має максимальний ризик, але й водночас найбільшу дохідність. Згідно з консенсус-прогнозом, у 2023 році аналітики очікують від криптовалют дохідність у 25%. Найбільш привабливі активи – стейблкоїни, ethereum, cardano, near та bitcoin.
Як раніше повідомляв Інформатор, лише за попередню добу ціна Біткоїну обвалилася на 20%.
Максим Зайченко