Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
VIRA: "Перший раз я зустрілася з ним, коли мені було 18. Ми просто познайомилися і я поїхала. Потім зустрілися знов і навіть трохи пожили разом, декілька місяців. Але, як іноді буває, щось не складалося… Він чекав на мене… І я повернулась.. З цього моменту моя любов зростала з кожним днем, і сьогодні я нарешті хочу про це розповісти…"
Рафаеля Гросі вже два дні чекають на ЗАЕС, але він вичікує, допоки подорож стане безпечною
У середу, 14 червня, глава Міжнародного агентства з атомної енергії Рафаель Гросі все ще не прибув на ЗАЕС, де його чекають вже два дні. Західні ЗМІ пишуть, що він відклав заплановану раніше поїздку у зв'язку з можливими ризиками, викликаними підривом РФ Каховської ГЕС.
Про це повідомляє The Guardian.
Журналісти пишуть, що мають інформацію високопоставленого українського урядовця. Той каже, що візит Гросі на ЗАЕС планувався на 13 червня, але він відклав його на 14-те. Однак, у середу вранці очільника МАГАТЕ та ЗАЕС все ще не було.На скільки часу ця подорож відкладена - невідомо.
"Він чекає, щоб мати можливість безпечно подорожувати", - цитує видання українського урядовця.
Напередодні, 14 червня, стало відомо, що глава МАГАТЕ зустрівся у Києві із президентом України Володимиром Зеленським. Він пообіцяв поїхати на ЗАЕС. Українська сторона вимагає, щоб росіяни покинули станцію. Зеленський повідомив, що у розмові з Гроссі він підкреслив що підрив росіянами дамби Каховської ГЕС є найбільшим проявом екоциду в сучасній історії. І він просить очільника МАГАТЕ донести цю думку до світу та допомогти не допустити підриву ЗАЕС.
Нагадаємо, вісля підриву Каховської ГЕС Державна інспекція ядерного регулювання України розпорядилась ввести останній працюючий енергоблок №5 Запорізької атомної електростанції у режим "холодної зупинки". Таке рішення було прийнято через стрімке падіння рівня води у Каховському водосховищі. Для охолодження реактора води більше в ньому немає.
Інформатор писав, що за відсутності охолодження АЕС може статися катастрофа, схожа на вибух на Фукусімській АЕС в Японії у 2011 році. Але час для того, щоб уникнути катастрофи, ще є.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.