«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Близько десятої частини кредитів отримали боржники
В Україні можна взяти іпотеку на житло, навіть якщо у вас немає стабільного офіційного прибутку. Це підтверджують звіти Національного банку України.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Мінфін.
Виходячи з їхньої звітності, кожен десятий українець, який має іпотеку сьогодні, не має офіційного доходу або має борги.
"Переважно банки не кредитують, якщо позичальник не має офіційних доходів, проте готові враховувати й інші джерела надходжень", — йдеться у звіті НБУ.
При цьому, близько десятої частини кредитів отримали боржники з офіційним доходом менше 10 тисяч гривень.
За перші 10 місяців 2021 року банки видали 8,7 тисячі іпотечних кредитів на загальну суму понад сім мільярдів гривень.
Якщо порівняти з відповідним періодом минулого року, нове іпотечне кредитування подвоїлося за кількістю договорів та зросло у 2,5 раза у грошовому вираженні.
Раніше Інформатор повідомляв, у яких областях України найчастіше беруть кредити на житло.
Також ми писали, скільки угод уже підписали українці на іпотеку під 7%.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.