«Треба реально захищати свою державу, а не ховатися від ТЦК чи чогось подібного. В іншому випадку прийдуть інші ТЦК — російські, й це зараз відбувається на окупованих територія України. А там все відбувається повним ходом, повірте мені»
У пісні багато простих, знайомих станів — коли ніби все ще поруч, але вже не разом. Вона про ті моменти, коли зв’язок між людьми стихає не через скандал, а через мовчання, яке стало звичним. Артистка зізнається, що це не пісня про розрив із претензією — це про усвідомлення, що двоє більше не дивляться в один бік.
Близько десятої частини кредитів отримали боржники
В Україні можна взяти іпотеку на житло, навіть якщо у вас немає стабільного офіційного прибутку. Це підтверджують звіти Національного банку України.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Мінфін.
Виходячи з їхньої звітності, кожен десятий українець, який має іпотеку сьогодні, не має офіційного доходу або має борги.
"Переважно банки не кредитують, якщо позичальник не має офіційних доходів, проте готові враховувати й інші джерела надходжень", — йдеться у звіті НБУ.
При цьому, близько десятої частини кредитів отримали боржники з офіційним доходом менше 10 тисяч гривень.
За перші 10 місяців 2021 року банки видали 8,7 тисячі іпотечних кредитів на загальну суму понад сім мільярдів гривень.
Якщо порівняти з відповідним періодом минулого року, нове іпотечне кредитування подвоїлося за кількістю договорів та зросло у 2,5 раза у грошовому вираженні.
Раніше Інформатор повідомляв, у яких областях України найчастіше беруть кредити на житло.
Також ми писали, скільки угод уже підписали українці на іпотеку під 7%.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.