Головна
Життя
Будівництво
18:45, 21 Грудень
Информатор UA

Интро

В Україні можна взяти іпотеку на житло, навіть якщо у вас немає стабільного офіційного прибутку. Це підтверджують звіти Національного банку України. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Мінфін. Виходячи з їхньої звітності, кожен десятий українець, який має іпотеку сьогодні, не має офіційного доходу або має борги. "Переважно банки не кредитують, якщо позичальник не має офіційних доходів, проте готові враховувати й інші джерела надходжень", йдеться у звіті НБУ. При цьому,близько десятої частини кредитів отримали боржники з офіційним доходом менше 10 тисяч гривень. За перші 10 місяців 2021 року банки видали 8,7 тисячі іпотечних кредитів на загальну суму понад сім мільярдів гривень. Якщо порівняти з відповідним періодом минулого року, нове іпотечне кредитування подвоїлося за кількістю договорів та зросло у 2,5 раза у грошовому вираженні. Раніше Інформатор повідомляв, у яких областях України найчастіше беруть кредити на житло. Також ми писали, скільки угод уже підписали українці на іпотеку під 7%. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Чи можна купити квартиру в іпотеку без офіційного працевлаштування

Читать на русском
Чи можна купити квартиру в іпотеку без офіційного працевлаштування

Близько десятої частини кредитів отримали боржники

В Україні можна взяти іпотеку на житло, навіть якщо у вас немає стабільного офіційного прибутку. Це підтверджують звіти Національного банку України.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Мінфін.

Виходячи з їхньої звітності, кожен десятий українець, який має іпотеку сьогодні, не має офіційного доходу або має борги.

"Переважно банки не кредитують, якщо позичальник не має офіційних доходів, проте готові враховувати й інші джерела надходжень", — йдеться у звіті НБУ.

При цьому, близько десятої частини кредитів отримали боржники з офіційним доходом менше 10 тисяч гривень.

За перші 10 місяців 2021 року банки видали 8,7 тисячі іпотечних кредитів на загальну суму понад сім мільярдів гривень.

Якщо порівняти з відповідним періодом минулого року, нове іпотечне кредитування подвоїлося за кількістю договорів та зросло у 2,5 раза у грошовому вираженні.

Раніше Інформатор повідомляв, у яких областях України найчастіше беруть кредити на житло.

Також ми писали, скільки угод уже підписали українці на іпотеку під 7%.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.