"Президент Сполучених Штатів має у своєму розпорядженні засоби, які можуть змусити Росію дотримуватися вимог. Деякі з цих засобів можуть бути дуже радикальними, дуже жорсткими, особливо економічного характеру. Але я вірю, що президент Дональд Трамп здатен їх реалізувати"
Це пісня про тих, хто довго віддавав себе без залишку, намагаючись оживити кам’яні серця. Це історія болю і зцілення, втрат і сили. Тут немає більше віри у пусті слова — тільки власний голос, тиша ночі й дорога до себе.
Існує 17 рідкоземельних металів, серед яких неодим, тербій, самарій, скандій та інші
У найближчі два десятиліття попит на рідкісні метали зросте в кілька разів, а їх дефіцит буде помітним уже незабаром. Наразі Європа на 100% залежить від імпорту рідкісних металів, переважно з Азії.
За прогнозами фахівців, у перспективі до 2050 року попит на рідкоземельні метали може зрости щонайменше в десятки, а то й кілька десятків разів. Тому потрібна стратегія отримання цієї критичної сировини, включаючи вилучення з пристроїв, в яких вони були використані.
"Існує 17 рідкоземельних металів, серед яких неодим, тербій, самарій, скандій та інші. Їх використовують у різних видах промисловості, зокрема у фотоелектричних установках, акумуляторах для електромобілів, моніторах, жорстких дисків, систем наведення або безпілотних платформах", - йдеться у повідомленні.
Як зазначають експерти, розвиток відновлюваних джерел енергії чи електромобільності не йде паралельно зі збільшенням видобутку цієї сировини. Тож, ситуація порушує питання щодо ефективності європейської енергетичної трансформації, яка нещодавно передбачала повний відхід від викопного палива у найближчі три десятиліття.
За словами генерального директора групи "Метінвест" Юрія Риженкова, Маріупольські заводи - це більше третини сталевого виробництва України. Тобто, Україна на сьогодні втратила близько 30-40% своїх металургійних потужностей. Риженков підкреслив, що маріупольські заводи обов'язково будуть відновлені після того, як російські війська будуть вигнані з території України.
Нагадаємо, 22-го грудня Центр протидії дезінформації розповів про головні злочини росіян на ТОТ. Серед іншого, вони почали активно сипати обіцянками щодо відновлення маріупольського аеропорту для пасажирських літаків, при тому що місцеві жителі й досі живуть в руїнах. Проте, навіть ці недоречні обіцянки лише прикриття для використання аеропорту у військових цілях.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.