«За нинішніх обставин говорити про припинення вогню просто нереалістично»
«Каштан»- оновлена версія такої важливої композиції. Сьогодні вона звучить по-новому — через рок, через біль і надію, через серце. Це пісня про наші міста. Про людей. Про мрію, яка не зникає… навіть під звуками сирен.
Телеведучому Юрію Горбунову продали небезпечний для здоров'я кавун
На початку місяця перші українські, а не імпортні (зазвичай турецькі) кавуни з’явились в продажі як на ринках, так і в супермаркетах. Так, наприклад, ціна за кілограм стартує від 27 гривень. Переважно кавуни з Одеської області. Втім, далеко не всі українці ризикують купляти перші партії.
Все через кількість нітратів, які деякі виробництва додають в кавуни та інші культури. І хоча часто продавці запевняють, що великі зелені ягоди натуральні, спеціальні прилади показують інше. З подібною неприємною ситуацією стикнувся телеведучий, продюсер Юрій Горбунов. Про це Інформатор-Україна дізнався з його соцмереж.
"Купив в маркеті кавун і поміряв нітратоміром. Часи змінюються – кавуни ні!", – лаконічно повідомив у своїх соцмережах 53-річний шоумен.
Так, невеликий портативний прилад дозволив телеведучому швидко визначити рівень нітратів, що містяться в кавуні. Замість норми в 60 мг/кг, нітратомір показав 570 мг/кг, що майже вдесятеро більше. Зазначимо, що цей вимірювальний електронний прилад є важливим як у побуті, так і на виробництвах. Втім, вочевидь, маркет, в якому чоловік телеведучої Катерини Осадчої придбав кавун, це не перевіряв у постачальників.
В коментарях підтримати Горбунова вирішив його колега, шоумен, телеведучий Анатолій Анатоліч. "Я з Кривого Рогу. Я з меншим рівнем нітратів і не пробував (кавун цього сезону. – Ред.). Тому лишай мені", – пожартував Толіч.
Катерина Осадча не стала коментувати публікацію зіркового чоловіка, як і ставити йому лайк. Втім своїм досвідом покупок кавунів, динь ті інших сезонних ягід поділилися підписники та відвідувачі сторінки Юрія Горбунова в Instagram. А деякі і взагалі висміяли ініціативу телеведучого.
Експерти зазначають, що традиційний сезон кавунів починається в кінці липня. Піком вважається липень і серпень. Саме в ці місяці кавуни гарно достигають, набираються максимального смаку та соковитості. Тому й вибір стає значно ширшим. Придбати смугасту ягоду можна й у вересні. Щоправда, обирати тоді доведеться ретельніше. А от ціна наприкінці сезону зазвичай знижується.
Як продавці, так і покупці радять зупинятися на кавунах середнього розміру: не найбільший, але й не дрібний – приблизно 5-7 кілограмів. Кавуни, завезені в один сезон з одного поля не можуть дуже відрізнятися розміром – зазвичай вони ростуть приблизно однакові.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.