"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Як смачно приготувати смаженину по-чернівецьки з м'ясом, картоплею, томатами та цибулею.
Рецепт печені по-чернівецьки сподобається усім, хто любить ароматні страви з м'яса! Готувати його нескладно. А щоб було ще смачніше, Інформатор традиційно має для вас смачну пораду.
7 жовтня відзначають День міста Чернівці. Кухня західних областей заслуговує на особливу увагу: там готують багато і неймовірно смачно. Зіркою західноукраїнської кухні можна сміливо назвати чанахи - м'ясне буковинське блюдо з копчених ребер.
Шари м'яса чергуються із шарами картоплі, квасолі та цибулі. Гаситься чанахи зазвичай у горщику в печі, чому набуває невимовний аромат. Але печі є не в кожній хаті, і місцеві давно з'ясували: чанахи, приготоване в казані, теж дуже смачне. Пропонуємо вашій увазі рецепт чанахи по-грузинськи, яку так люблять на Буковині!
Миємо та очищуємо овочі. Далі нарізаємо соломкою сало. Піжсмажені шкварки виймаємо й викладаємо на папір, аби з них стікав зайвий жир. На тій самій олії, де смажилося сало, смажимо цибулю, до напівпрозорості. Потім відправляємо цибулю в окремий казан.
На сковорідку, де пасерувалась цибуля, а перед тим смажилось сало, викладаємо порізані свинячі ребра. Їх треба трохи підрум'янити на невеликому вогні з обох сторін, підсоливши та поперчивши.
Поки смажиться м'ясо, розрізаємо навпіл картоплю. М'ясо викладаємо на цибулю в казан. Підсмажену картоплю також викладаємо туди ж - на м'ясо. На сковорідці смажимо баклажан, порізаний доволі крупно. І також викладаємо на картоплю в казан. На сковорідці смажимо солодкий перець (не сильно) і також викладаємо в казан - на баклажани. Якщо потрібно, додаємо на пательню рослинної олії для смаження.
Тремо на тертушку томат і разом із подрібненою цибулею смажимо на сковорідці. В киплячий томатний соус додаємо нарізаний часник, хмелі-сунелі та червоний перець. По готовності заливаємо соусом вміст казана. Накриваємо казан фольгою та ставимо в духовку при температурі 240 градусів на одну годину. Смачного!
Порада від Інформатора: перед тим, як відправити казан в духовку, присипте його вміст додатково часником та перцем чилі, а також кінзою та петрушкою! М'ясо можна використовувати різне - куряче, яловиче та свине, ну і звісно ж - бараняче.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.