Центр Незламні пропонує безкоштовне лікування рубців постраждалим від війни: як скористатися

Читать на русском

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ оголошує запис пацієнтів на безкоштовне шліфування рубців

Читать на русском
Реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ оголосив запис пацієнтів на безкоштовне шліфування рубців
Як записатись на безкоштовне лазерне шліфування рубців

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ оголошує запис пацієнтів на безкоштовне шліфування рубців

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) оголосив запис пацієнтів на безкоштовне шліфування рубців за допомогою спеціальної лазерної системи. Це обовʼязкова та необхідна частина лікування усіх, хто постраждав від війни. 

Як повідомляє пресслужба ЛМР, національний ребцентр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) оголосив запис пацієнтів, які постраждали під час війни, на безкоштовне шліфування рубців. Лазерне шліфування рубців – це обовʼязкова та необхідна частина лікування усіх, хто постраждав від війни. Адже кожна мінно-вибухова травма супроводжується опіками, а відтак – рубцями. Вони знижують еластичність шкіри та стають причиною больових відчуттів, дискомфорту, а ще стають перешкодою естетичному вигляду.

Лазерну систему застосовують для руйнування і видалення тканин внаслідок вапоризації, яка досягається за допомогою впливу хвиль різної довжини та імпульсивності на певну проблемну ділянку шкіри. Простіше кажучи, лазер видаляє рубці, які залишаються на тілі.

Контактний номер телефону: 0 800 333 003. Заповнити форму можна за посиланням.

Реабілітаційний центр UNBROKEN

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) – це унікальне місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. Також у центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних. Мета центру – аби люди з воєнними травмами не мусили їхати на лікування за кордон, а рятувати, протезувати, реабілітувати їх можна було в Україні.

11 квітня тут запрацював сучасний корпус реабілітації. Це 7 поверхів із найсучаснішим обладнанням для відновлення. Щороку отримувати допомогу тут зможуть 10 тисяч українців. А упродовж 11-13 квітня в цьому корпусі тривав Міжнародний форум реабілітації: фахівці з усього світу – медики, експерти, представники міжнародних інституцій, фондів, європейських країн працюють разом, щоб обговорити, проаналізувати та розробити шляхи якісної реабілітації людей, що постраждали внаслідок воєнних дій в Україні. Захід відвідали понад 800 учасників.

Як українським військовим отримати безкоштовний протез

Українські захисники, які отримали травму на фронті, мають право на безкоштовне протезування в Україні. Для цього закладені кошти в Державний бюджет. Міністерка соціальної політики Оксана Жолнович розповіла, що робити, якщо є необхідність отримати таку допомогу.

Якщо людина знаходиться в лікарні, то потрібно звернутися до соціального працівника. Він допоможе оформити документи на протезування. В деяких лікарнях працюють соціальні працівники у складі реабілітаційних мультидисциплінарних команд. Якщо соцпрацівника в лікарні немає, то варто звернутися до лікаря з проханням запросити фахівця з територіального відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю. Якщо людину вже виписали з лікарні, можна звернутися до найближчого Центру надання адміністративних послуг, або в місцевий орган соціального захисту населення. Також подати заяву на безкоштовне протезування можна онлайн через електронний кабінет особи з інвалідністю. Детальну інструкцію можна побачити на офіційному порталі Міністерства соціальної політики.

Оксана Жолнович також поділилася важливою інформацією, яку потрібно знати про безкоштовне протезування в Україні. Зокрема:

  • Військові не повинні чекати встановлення інвалідності для отримання протеза - достатньо надати довідку про обставини травми від командира військової частини;
  • Посвідчення Учасника бойових дій не є обов'язковим для цього (якщо такий документ є, то можна надати і його);
  • Цивільним, які постраждали через війну, теж мають право на безкоштовне протезування;
  • Держава покриває не тільки вартість протеза, але і його обслуговування та ремонт (якщо є така необхідність);
  • Максимальна сума компенсації протезування для військових - 2 мільйони гривень;
  • Компанію для протезування військовий має право обрати самостійно;
  • В середньому чекати на протез треба не більш ніж 30 днів;
  • Протези виготовляються за кордоном, а українські протезисти вільно їх використовують;
  • Культеприймач виготовляється на замовлення (оскільки він повинен ідеально підходити під конкретну людину).

"Як показує наша реальність, з протезом можна їздити на авто, займатися спортом, підійматися в гори й робити багато інших звичних речей. Питання також у майстерності опанування та внутрішній мотивації людини. Ми зі сторони держави робимо усе, аби якісний протез був доступний тим, хто його потребує", - зазначила міністерка соціальної політики.

У Міністерстві соціальної політики також повідомили, що з 13 вересня в Україні працює "гаряча лінія" питань реабілітації, протезування/ортезування та забезпечення іншими допоміжними засобами реабілітації військовослужбовців, які отримали поранення. Для отримання інформації можна зателефонувати за номером 15-45 (в голосовому меню потрібно обрати кнопку 4). Служба підтримки працюватиме за графіком з 8 до 20 години щодня. Дзвінки на гарячу лінію безкоштовні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.