У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Термін кожної конкретної відстрочки окремо розглядає військкомат
В Україні законом не передбачені конкретні терміни відстрочки від мобілізації. Вони залежать від підстави. Це може бути, зокрема, відстрочка за станом здоров'я або для догляду за хворим родичем.
Про це в інтерв'ю "Телеграфу" розповів представник Полтавського обласного ТЦК та СП майор Роман Істомін. За його словами, термін кожної відстрочки окремо розглядає ТЦК.
"Терміни як такі не передбачені. Це на розгляд ТЦК. Якщо, наприклад, відстрочка за станом здоров'я, то, зрозуміло, це буде орієнтовний час, потрібний для того, щоб людина вилікувалась", - розповів він.
Істомін каже, якщо відстрочка пов'язана з доглядом за хворим членом сім'ї, то вона зазвичай дається на пів року. Після цього потрібно знову прийти до військкомату для уточнення даних.
"Студенти очної форми отримують відстрочку до завершення навчання, але часто - до закінчення навчального року, адже може статися так, що когось відрахують", - додав представник ТЦК.
В Україні є єдиний спосіб вручити повістку із дотриманням вимог закону. Це відбувається у тому випадку, коли документ вручили особисто під підпис того, кому вона адресована. Усі інші способи вручення повісток вважатимуться неналежно врученими, каже юрист Михайло Лобунько.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.