Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
В Єврокомісії не вважають будівництво газогону проектом загальноєвропейського інтересу
Віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс заявив, що в Європі стежитимуть за тим, щоб газогін «Північний потік-2» не призвів до проблем для України як країни-транзитера.
Про це Домбровскіс заявив в інтерв'ю РБК-Україна,передає Інформатор .
«Ми будемо стежити за декларацією США і Німеччини і як буде забезпечуватися те, щоб "Північний потік-2" не призвів до проблем для України як країни-транзитера. За цими питаннями ми будемо продовжувати стежити», - уточнив Домбровскіс.
Домбровскіс оцінив можливість застосування до газогону третього енергопакету ЄС.
«Це було пропозицією з боку Єврокомісії, що всі газогони, які входять на територію ЄС або виходять з неї, повинні відповідати умовам третього енергопакету. Зокрема умов для недискримінаційного доступу до інфраструктури», - пояснив Домбровскіс.
У той же час він підкреслив, що Єврокомісія не вважає "Північний потік-2" проектом спільного європейського інтересу.
Нагадаємо, проти будівництва газогону виступають Україна і низка європейських країн. Газогін повинен з'єднати Німеччину і РФ через Балтійське море. Це дозволить Німеччині та іншим західноєвропейським країнам купувати газ дешевше. У той же час противники проекту вважають, що це посилить газову залежність Європи від РФ, для якої «Північний потік-2» має не тільки економічну, а й політичну підоснову.
Україна в майбутньому може втратити мільярди доларів, якщо газогін через Балтійське море почне функціонувати, оскільки відпаде необхідність експорту газу у великих обсягах через українську газотранспортну систему. Крім того, екс-радник Путіна заявив, що Росія може розпочати повномасштабну війну проти України після завершення будівництва «Північного потоку-2».
Також Інформатор писав, що Україна і Польща домовилися не допустити реалізації цього проекту .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .