В Telegram зʼявилась можливість змінювати голос за допомогою штучного інтелекту у режимі реального часу

Читать на русском

У додатку, який презентувала Voicemod, з'явилась можливість відповідати на повідомлення звуками

Читать на русском
Telegram
Користувачі Telegram можуть скористатись базою зі 150 тисяч звуків

У додатку, який презентувала Voicemod, з'явилась можливість відповідати на повідомлення звуками

У месенджері Telegram з'явилась можливість змінити голос під час голосових чи відеодзвінків. Ця модифікація дозволяє використовувати штучний інтелект від компанії Voicemod. Користувачі можуть отримувати текстові повідомлення та відповідати звуками завдяки звуковій панелі Voicemod. У ній міститься база зі 150 тисяч звуків. 

Про це повідомляє The Verge. Зазначається, що користувачі можуть знайти відповідний функціонал у додатку VMgram поряд з емодзі, мемами, GIF-файлами та наклейками.

Варто зазначити, що це окремий додаток, який був створений на основі Telegram. Проте, саме він дозволяє використати усі функції замінювача голосу. Він також доступний лише для Android.

"У VMgram, на додачу до наявних функцій Telegram, користувачі тепер можуть змінювати свій голос у режимі реального часу під час голосових і відеодзвінків або запису голосових повідомлень. Користувачі можуть вибирати з безлічі голосів штучного інтелекту та голосових аватарів, починаючи від людських голосів і закінчуючи фантастичними персонажами, роботами та прибульцями."

Також зазначається, що під час відповіді на текстове повідомлення, користувачі можуть надіслати за допомогою спеціальної звукової панелі Voicemod й звуки, які створив ШІ. У компанії наголосили, що таких звуків існує 150 тисяч.

Преміум-функція в месенджері Telegram

Раніше Інформатор повідомляв, що месенджер Telegram отримав велике оновлення. Він надав можливість усім користувачам розшифрувати голосові повідомлення та викладати їх у вигляді тексті. Проте, звичайні юзери можуть використати цю функцію обмежену кількість разів, для необмеженого користування треба купити Premium-підписку. 

"З цим оновленням усі користувачі можуть перетворювати на текст до 2 повідомлень на тиждень — просто торкніться іконки „→A“, щоб спробувати. Зауважте, ця можливість буде впроваджуватися поступово і може не бути доступною для всіх одразу. Telegram Premium дає змогу перетворювати голос у текст без обмежень", – йдеться у повідомлення в блозі компанії. 

Проте це не єдине оновлення. Зазначається, що під час підписки на якийсь канал, користувачі можуть отримувати рекомендації за схожою тематикою. Окрім того, в історії стало можливим додавати не лише відео, а й відеоповідомлення у вигляді "кружечків". 

Власники каналів отримали функцію перегляду статистики їх викладених історій. А також новий інтерфейс для керування реакціями, які користувачі ставлять на дописи. Тепер можна додавати, або видаляти емоджі, у тому числі створені іншими людьми. У статистиці тепер показується графік реакцій на основі емоджі, який відображає позитивні та негативні емоції.

Популярність Telegram в Україні

Telegram-канали стали основним джерелом інформації для українців. Про це йдеться в опитуванні від соціологів групи Рейтинг, яке провели у листопаді 2023-го року. За даними соцопитування, телеграм-канали, як основне джерело інформації про події в країні та світі використовують 47% опитаних. На другому місці - інтернет-сайти, їх читають 29% респондентів. Телемарафон "Єдині новини" посідає третє місце, його дивляться 25%. 16% українців довіряють Facebook, 7% - Instagram і Viber. 22% громадян отримує інформацію з YouTube.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.