"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Вашингтон планує купувати вибухівку для свого ВПК, оскільки поставки є критичними для нарощування темпів виготовлення 155-міліметрових боєприпасів
Сполучені Штати ведуть перемовини з Туреччиною про нарощення постачання тринітротолуолу та інших вибухових речовин, необхідних для виробництва артснарядів. Вашингтон шукає способи, як збільшити виробництво озброєнь для України, на тлі занепокоєння про снарядний голод. У червні мають розпочати роботу три нові лінії з виробництва металевих частин для 155-мм снарядів у Техасі, турецькі фірми виступають субпідрядниками.
Як повідомляє Bloomberg із посиланням на власні джерела, війна спровокувала різке зростання попиту на озброєння і призвела до дефіциту окремих компонентів, зокрема вибухівки. Видання зазначає, що потенційно обсяги виробництва 155-міліметрових боєприпасів, випущених у США, можуть зрости в три рази. До 2025 року близько 30 % усіх вироблених у США 155-мм артилерійських снарядів мають виробляти турецькі фірми. Пентагон також придбав 116 000 боєприпасів у турецької компанії Arca Defence, які мають доставити до Сполучених Штатів цьогоріч.
У найближчій перспективі США планують виробляти по 100 тисяч снарядів щомісячно. ЄС потроює виробництво артилерійських снарядів цього року приблизно до 1,4 мільйона одиниць. Натомість росія, сукупно з поставками з Північної Кореї має в розпорядженні по 4 мільйони снарядів щорічно.
9 травня, президент Реджеп Ердоган планує відвідати Білий дім. Між союзниками по НАТО стосунки були напруженими від часу спроби військового перевороту в Туреччині. Після схвалення Анкарою членства Швеції та продаж турецьким Збройним силам військових літаків F-16, контакти налагодилися. Туреччина досі стояла осторонь постачанню боєприпасів до України не лише через політику балансування між Заходом і росією, але й через те, що ідея закуповувати боєприпаси поза ЄС викликала опір окремих країн блоку, які першочергово хотіли забезпечити прибутки підприємств Євросоюзу.
Варто зазначити, що розгортання співпраці між Анкарою та Білим домом залежить також від схвалення в Конгресі США допомоги на понад 60 мільярдів доларів. Левова частка цих коштів піде на закупівлю продукції американського ВПК.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.