Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Європа повинна активніше інвестувати в оборонну промисловість, якщо хоче зберегти мир
Європейському Союзу з огляду на ситуацію у світі потрібно готуватися до можливої війни. Це означає збільшення інвестицій в оборонну промисловість та підтримку України. Зміцнення обороноздатності посилить не тільки військові можливості блоку, але і його економіку.
Про це заявила президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн в ефірі радіостанції Deutschlandfunk, пише німецьке видання Deutsche Welle. За її словами, російський диктатор Володимир Путін говорить та діє, як той, хто хоче не миру, а продовження війни за всяку ціну.
Фон дер Ляєн додала, що важливо продовжувати підтримувати Україну в умовах війни проти російських терористів. Це дозволить також збільшити обороноздатність ЄС. Тому країнам блоку потрібно активніше інвестувати в оборону, якщо в них є бажання зберегти мир на континенті.
Окрім того, за її словами, зміцнення обороноздатності вдихне друге життя в оборонні підприємства ЄС та посилить економіку. Інвестування в оборону мільярдів євро дозволить створити дуже багато нових робочих місць.
Тим часом Данія разом зі Швецією, Фінляндією, Естонією, Латвією, Литвою, Нідерландами та Польщею ініціювала спільне звернення до Європейського Союзу щодо України. Мова йде про інтеграцію України до спільного європейського оборонно-промислового комплексу. Звернення підписали міністр оборони Данії Троельс Лунд Поульсен та його колеги з інших країн.
Генеральний директор німецького військового концерну Rheinmetall, Армін Паппергер, оголосив про свої плани створити в Україні щонайменше чотири заводи. Про свої плани він оголосив під час презентації результатів діяльності компанії за 2023 рік. За його словами, українські заводи Rheinmetall будуть спеціалізуватися на виробництві снарядів, військової техніки, пороху і зенітної зброї.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.