“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Карту без Криму вже видалили з новини
Британська корпорація суспільного мовлення BBC, яка 26 вересня опублікувала карту України без окупованого Криму, вибачилася і прибрала це зображення.
Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на «Детектор медіа» .
«Карту України опублікували в новині про катастрофу військового літака Ан-26 в Харківській області», - йдеться у повідомленні.
Крім того, журналісти американського видання New York Post в матеріалі про пасажирку, яка вийшла на крило літака в Києві,назвали українську столицю російським містом.
Газета також використовувала застарілий варіант англомовного написання Києва - Kiev, хоча влітку 2019 року США на прохання української влади перейменували місто в міжнародній базі на Kyiv. Це було зроблено, щоб при вимові не виникало співзвуччя з російською мовою.
Міністерство оборони Великобританії так само допустило помилку про масштабні військові навчання «Об'єднані зусилля-2020» в Україні. У Великобританії назвали Миколаївську область «заднім двором Росії».
«Ми висадилися на задньому дворі Росії». Пізніше текст змінили, але назва зображення залишилася колишньою: "We dropped into Russia`s backyard". Зараз цей твіт також видалено.
Нагадаємо, Євросоюз продовжив санкції проти Росії через анексію Криму.
Раніше Інформатор писав, що шість країн підтримали санкції ЄС проти Росії через окупацію Криму. Крім того, міжнародний суд отримав 14 повідомлень про порушення прав у Криму та ОРДЛО.