Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Карту без Криму вже видалили з новини
Британська корпорація суспільного мовлення BBC, яка 26 вересня опублікувала карту України без окупованого Криму, вибачилася і прибрала це зображення.
Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на «Детектор медіа» .
«Карту України опублікували в новині про катастрофу військового літака Ан-26 в Харківській області», - йдеться у повідомленні.
Крім того, журналісти американського видання New York Post в матеріалі про пасажирку, яка вийшла на крило літака в Києві,назвали українську столицю російським містом.
Газета також використовувала застарілий варіант англомовного написання Києва - Kiev, хоча влітку 2019 року США на прохання української влади перейменували місто в міжнародній базі на Kyiv. Це було зроблено, щоб при вимові не виникало співзвуччя з російською мовою.
Міністерство оборони Великобританії так само допустило помилку про масштабні військові навчання «Об'єднані зусилля-2020» в Україні. У Великобританії назвали Миколаївську область «заднім двором Росії».
«Ми висадилися на задньому дворі Росії». Пізніше текст змінили, але назва зображення залишилася колишньою: "We dropped into Russia`s backyard". Зараз цей твіт також видалено.
Нагадаємо, Євросоюз продовжив санкції проти Росії через анексію Криму.
Раніше Інформатор писав, що шість країн підтримали санкції ЄС проти Росії через окупацію Криму. Крім того, міжнародний суд отримав 14 повідомлень про порушення прав у Криму та ОРДЛО.