"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Цей чоловік виявився румунсько-австралійським економістом.
У 1990-х економіст Стефан Мандел з Румунії виграв у лотерею 14 разів підряд! Чоловік здивував усіх довкола: як йому це вдалося? Виявилося, що він та його колеги використали елементарну математику. Тобто, герої цієї історії отримували виграші не завдяки класичним умовам лотерейної перемоги - співпадінню щасливого набору чисел. Вони прорахували умови для виграшу.
Мандел розробив систему масової покупки лотерейних квитків в Румунії, Європі та Австралії. Річ в тім, що шанси на виграш у лотерею досить низькі. Наприклад, шанс виграти джекпот EuroMillions за одним квитком дорівнює 1 до 139 838 160. Скажімо, ви вирішили подвоїти свої шанси, купивши ще один квиток, і все одно у вас буде лише 2 шанси з 139 838 160, пише IFLScience.
Однак, якщо купити більше цих комбінацій, то врешті-решт ви досягнете точки, де ваші шанси становитимуть 139 838 160 на 139 838 160. Тепер замість математичної задачі у вас є логістична проблема: отримати в руки всі ці 139 838 160 квитки, серед яких лише один - виграшний.
Але найголовніше: Мандел помітив, що в деяких лотереях джекпот зростав більш ніж утричі порівняно з витратами на купівлю всіх можливих комбінацій у лотереї. Якщо припустити, що ви можете купити всі комбінації чисел, то вам (майже) гарантоване повернення витрачених на квитки грошей (за умови, що кілька гравців не виграють з одними й тими самими числами, розділивши банк). Мандел, по суті, вирішив вчинити саме так.
Хоча це не суперечило явним правилам гри, це не зовсім відповідало її духу, а завдання, хоч уже й не математичні, все ж були не з легких!
Спочатку економісту довелося переконати достатню кількість інвесторів взяти участь у схемі, чого він досяг протягом кількох років. Потім йому довелося знайти спосіб придбання всіх можливих комбінацій у лотереях, в яких вони брали участь. Команда чекала росту джекпоту, після чого викупала всі квитки в тій чи іншій лотереї.
Особливий інтерес викликала нова лотерея штату Вірджинія, у розіграшах якої використовувалися лише числа від 1 до 44. Це означало, що було 7 059 052 можливих комбінацій, що набагато менше, ніж звичайні 25 мільйонів і більше.
Коли джекпот став досить крупним – 15,5 мільйонів доларів – економіст-куратор наказав своїй команді скупити квитки оптом. Проте деякі відмовилися від угоди, не викупивши комбінації квитків. Після двох днів покупок команда Мандела придбала 6,4 мільйона з можливих 7 мільйонів комбінацій, серед них - і виграшний.
Історію згодом розслідували ФБР і ЦРУ. Втім, жодних протиправних дій - не виявили. Все виглядало так, що люди, знайомі або ні, купували квитки, аби зіграти в лотерею, що не заборонялося законом.
Загалом Мандел виграв 14 різних лотерей, зібравши мільйони фунтів стерлінгів для себе та своїх інвесторів! Врешті решт чоловік купив будиночок на пляжі на тропічних островах Вануату, де проживає на пенсії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.